Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be a gépem?

Miért nem kapcsol be a gépem?

Figyelt kérdés

Van egy gépem, amiben a következők találhatók:


-ASRock 760GM-GS3 Alaplap (Micro-ATX)


-NVidia GeForce GT 640 2GB Videókártya


-AMD Phenom II X4 945 Processzor


-420W-os Táp


Ez volt a gépem, viszont már fejleszteni kellett, tehát vettem pár új dolgot:


-Asus RX460 4GB Videókártya


-HKC V-Power 650W Táp


Amikor húztam ki a kábeleket, nem vettem észre, hogy olyat is kihúztam, amit nem kellett volna. Mikor beszereltem az új alkatrészeket, kötöttem vissza mindent, majd mikor kész voltam, és kapcsoltam volna be a gépet, nem reagált.

Próbálgattam másféleképpen bedugni a dolgokat, úgy se volt jó, majd visszatettem a régi alkatrészeket a gépbe, de úgy se kapcsolt be.


Valószínűleg valami nem jól van bekötve, viszont nem tudom, hogy mi. Kérdeztem másokat, de ők se tudják, mert amikor mutattam nekik, mondták, hogy jól van bekötve.

Szóval nem tudom pontosan, hogy mi nem jó, de már nagyon érdekelne, hol rontottam el.


Remélem van olyan, aki tud segíteni ebben, illetve azt is leírhatná, hogy mi kell ahhoz, hogy bekapcsoljon a gép, mert a videókártya világít, tehát a táp nem lehet rossz.

Ami a legvalószínűbb, hogy az előlapi panel csatlakozói vannak rosszul bekötve.


Tehát mégegyszer, ha valaki tudja mi a baj, részletesen magyarázza el legyen szíves! :)



2017. jún. 8. 17:09
 1/1 Gugu Gabor ***** válasza:

Attól hogy a VGA villágít még lehet a táp rossz de mindegy...

szed elő az alaplapod user manualjat (vagy keresd meg neten)

Valami ilyesmit kell találnod benne:

[link]


A power switch az az ami neked érdekes (értelem szerűen oda kösd az előlapról jövő power switchet)

2017. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!