Miért nincs kimeneti jel?

Figyelt kérdés
Van egy Hyundai HT-DX501P nevű 5.1-es erősítőm, amit egy Orion SE 260-nal szeretnék összekötni. A keverőbe a Hyundai megy, a Hyundai kimenetébe megy az Orion, az Orionba pedig ez a VONAL BE-re van kötve. A Hyundaion van hang, az Orionon semmi (az 5.1-en 2 ki-bemenet van, AUX 1 és 2, egyiken sem szól az Orion). Próbáltam már fordítva is, a Hyundai csak zúgatta a hangfalakat. Hogy kössem össze, hogy jó legyen?

2017. jún. 8. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Rá fogok feküdni magam fejlesztésére, még azért visszatérek a kérdés (konfiguráció) megértésére, nem adom fel, pedig többször nekifutottam....

Van Hyundai meg Orion, de mi a keverő (annak pontosan tudom a funkcióját), hova kerül...

Jó lenne a jel útja szerint felvázolni.

"Keverőbe a Hyundai megy", miért ne mehetne?

Hogy a keverőbe bejutott Hyundai jele, az rendben, de többet nem esik szó a keverőről.... Hova lesz a bejutott jel?

2017. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!