Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Samsung t22b300 tv-n nem...

Samsung t22b300 tv-n nem találok hang kimeneti csatlakozót, de a saját hangszórója olyan furcsán szól (nincs basszus). Hogyan lehetne ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 15:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha PC-re rákötöm, akkor egész okés, de ha sima Tv adást nézek rajta, lehetne jobb is, főleg hogy Led-es, Full HD-s, és nem is egy kínai TV.
2012. nov. 17. 15:55
 2/9 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy a hangszínszabályzóját már állítottam.
2012. nov. 17. 15:56
 3/9 anonim válasza:
tudom hogy most valaszolni kene es nem kerdezni de meg vagy elegedve a monitorral?milyen a felbontasa?a tv tuner jol megy?pls infok en is ilyet szeretnek venni:D
2012. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Én meg vagyok vele elégedve, de majd 5.1-es hangrendszert szeretnék rákötni, mert a gyári hang nekem nem igazán jött be pl zenehallgatásnál. Ha Hd filmeket nézek rajta, akkor gyönyörű, tűéles kép van, nem mosódik el, nem "szellemképes". Színek is teljesen rendben vannak. Pc-vel is használtam, azzal sem volt semmi gond. Adtak hozzá VGa kábelt is, + hangkábelt is, amivel a gép hangkimenetét tudod összekötni a TV hang bemenetével. Hang kimenet a TV-n meg scart-on van. Ha van még vmi kérdésed, írd meg nyugodtan. :)

2012. nov. 28. 18:55
 5/9 anonim válasza:

Eloszor is koszi hogy valaszolsz a kerdeseimre!Mar alig varom hogy meg tudjam venni ezt a monitort de biztos szeretnek benne lenni hogy jo es be tudom szerelni a gepemhez.

az egyik kerdesem az lenne hogy akkor tudom hasznalni a Tv opciot ugy hogy maga a gep nem megy,hanem csak a monitor?

A masik az hogy lattam az inteneten hogy ilyesmi samsung monitorhoz kapott taviranyitot,te kaptal hozza?

A difuk nem annyira erdekelnek mert tudom hogy 2x5 Watt nem zene halgatasra van,max megnezni egy filmet vele(igyis ugyis vennek melle difut)de akkor ha jol ertettem tudsz maga a monitorhoz kotni 5.1egyszer ennyi lenne a kerdesem es megegyszer koszi hogy segitessz rajtam es valaszolsz:DDD

2012. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Távirányítót kaptam hozzá természetesen. :) Úgy van, hogy rácsatlakoztathatsz bármit(pl nekem egyszerre rá van dugva a telefon, Pc, + a tv kábel), és a menüben ki lehet választani, hogy melyiket szeretnéd nézni, valamint van olyan, hogy osztott képernyőn(pl. egyik felén Pc, másikon Tv adás.
2012. nov. 30. 14:46
 7/9 anonim válasza:
ez az osztott kepernyos dolog tetszik a legjoban,meg a taviranyito:D Mar alig varom hogy megvehessem a monitort csak az majd januar 15-en lessz.Kosszi szepen hogy valaszoltal a kerdeseimre!:)
2012. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy segíthettem! :)
2012. dec. 1. 17:27
 9/9 anonim válasza:
Vegre megvettem a monitort es csak egy kerdesem lenne,hogy hol tudom beallitani azt az opciot hogy felibe menjen a TV a masik felebe meg a PC?elore is koszi a valaszod!:D
2013. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!