Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek távirányítós autó...

Levente19930107 kérdése:

Szerintetek távirányítós autó elektrinikábol öszehozható egy Rc repülő?

Figyelt kérdés

2017. jún. 18. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi is a hatótávolsága egy egyszerűbb, olcsóbb távirányítós autónak? 20 méter? 30 ?

Elegendő ez bármilyen légi manőverhez 50-60 km/h sebesség mellett?

Egyébként is, az autón csak 1 kormány van, a repülőn 3, a háromból melyiket tervezted működtetni? Mi lesz a másik 2-vel?

2017. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy 40 Mgh auto autóm van es van a tavon 4 csatornás valtasa
2017. jún. 18. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a Turnigy 9X távirányítóra. Az egy középkategóriás repülős táv. Nem tudom neked milyen távirányító van, sejtésem szerint egy játékautóhoz való, amivel felejtős. Meg lehetne talán csinálni, de értelmetlen. Sok vele a munka. Aztán ha véletlenül még működne is, alig lesz hatótávod. (Csak összehasonlításnak, én FrSky XJT modult használok a távirányítómban, ez 2.4 GHz, 16ch, talán 10 bit/ch de inkább több. És az elméleti maximális hatótáv 5km. 1300 méterig GPS-szel hitelesítettem már, annyit biztosan tud. És még ott is 80% körül volt a jelerősség.
2017. jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Turnigy nagyon jó kis táv, nekem is van egy , csak éppen ott porosodik a lépcső alatt (eladni azért nem akarom). Kezdetnek, ha csak az ember belekóstol a modellezésbe, akkor szerintem minél olcsóbban kell kezdeni. Nálunk ez a táv a sárkányellátónál 37 ezer forint, plusz esetleg ha nem akar az ember szenvedni ceruzaelemekkel, akkor LiPo akku +7 ezer , ehhez pedig kell spec töltő. Persze meglehet rendelni egyből a HobbyKingtől is, akkor úgy a fele ha nem vámolják meg.

Szóval én azt javaslom, hogy minél olcsóbban kell belekezdeni, vannak mindig olcsó eladó, pl HobbyKing sajátmárkás távja. Volt nekem is, és egész jó. De persze csomó minden kell még akár egy lapgép összeállításához is. De ha most mindenből újat vesz az ember, de nem kedveli meg a hobbit , csak szeretne belekóstolni akkor mégsem érzi akkora pénzkidobásnak.

2017. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!