Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Boosted boardot Magyarországra...

Blau1999 kérdése:

Boosted boardot Magyarországra rendelni?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék. Minden összegyűjtött pénzem erre szándékozom költeni, szerintem nem kell megindokolni miért, rengeteg időt és pénzt takarít meg, a belvárosban való és odafele való közlekedésbe besegítene. Könnyen hordozható, negyed óra alatt maximumra tölthető és miután megvettem semmi költség nem jár vele. Rájöttem, hogy nincs értelme kreszre járnom és letennem a jogsit 200ezerért, hogy aztán miután letettem gyűjtsek egy régi, megfizethető kocsira, hogy aztán utána költsek egyfolytában a benzinre és továbbra is a dugóba álljak. Megnéztem az oldalukon. Sajnos legközelebb Németországba szállítanak, Magyarországra nem. Hogy lehetne elintézni, hogy ide, Budapestre rendeljek? Gondoltam rá, hogy esetleg egy ismerőst megkérek külföldön, hogy hozzá rendelhessem s aztán kimenjek érte kocsival vagy valami.. hogyan lehetne behozatni? Minden problémámat megoldaná, tényleg nagyon fontos.

2017. jún. 18. 18:55
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Elektromos gördeszkát magyar országon is kapsz.

Viszont a jogsit sem butaság időben letenni. Később majd ha már a családra kell a pénz és az idő, akkor nehezebb lesz.

2017. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amilyen drága ez a deszka tuti megvámoltatják..inkább rendelj itthon egy ilyen deszkát..kb ugyan ott leszel árban mint egy megvámolt deszkával...csak lehet ezt meg is kapod..és nem kell több hetet várni rá..ha pesti vagy ki is próbálhatod gondolom. és a garanciát is könnyebb intézni. :)
2018. jan. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!