Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám megoldani ezt a...

Hogyan tudnám megoldani ezt a "problémát"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg van egy Xbox360-om és be szeretnék ruházni a GTA 5-re. A Rockstar oldalán azt írják,hogy 16GB szabad tárhely ajánlott,de minimum 8GB. Ezzel az a probléma,hogy az én konzolom gyárilag 4GB. Tudom,hogy lehet venni HDD-t,de abból az 500GB 30ezer Ft és én egy játék miatt nem szeretnék ennyi pénzt kidobni. Tehát a kérdésem az,hogy tudtok-e ajánlani valami megoldást.(Én még egy pendrive csatlakoztatására gondoltam,de nem tudom,hogy ezt hogy lehetne kivitelezni). Előre is köszönöm a segítséget!

2017. jún. 23. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen, legalább USB2.0ás pendrive jó a géphez.

Bármilyen, legalább USB2.0ás külső merevlemez jó a géphez.


Természetesen 3.0át is használhatsz, de az a jó a 2.0ával hogy már nagyon olcsó. 16GBosat már kevesebb mint 4000Ftért kapni, de a 32GBos is kevesebb mint 6000Ft.


A GTAV két lemezes. Az egyik lemezt kötelező feltelepíteni és emellett van egy csomó ingyenes kiegészítő amit kötelező telepíteni az onlinehoz. Mivel a pendriveokon a használható hely mindig kisebb mint amennyit ráírnak, egy 8GBos kockázatos mert már lehet nem fér rá az updatekkel együtt az install lemez. Minimum 16GBost kellene venned. Arra talán ráfér mindkét lemez is ha szeretnéd.


Amúgy nagyon hasznos pendriveot vagy merevlemezt venni, mert ha feltelepíted a játékokat, akkor jobban futnak, gyorsabban töltenek és ami nekem a legfontosabb, hogy nem forgatja őket a DVD meghajtó állandó zúgással. Ha nem akarsz/tudsz HDDt venni akkor is megéri szerintem 1-2 nagyobb pendrive (egyszerre max kettő lehet bedugva).


Első bedugás után a pendriveot/HDDt meg kell formázni. Miután bedugtad a System / Storage menüben láthatod és ott kell rányomni. Utána már használható mentésre, másolásra, telepítésre. Van 1-2 játék amit csak belső merevlemezre lehet telepíteni, de nagyon kevés (Battlefield 4 és Dragon Age Inquisition például).


Maga a GTAV telepítése az alábbiak szerint megy:

1. beteszed az "install" feliratú lemezt és elindítod, az feltelepíti amit kell

2. kérni fogja a "play" lemezt és innetől már lehet játszani is, de ha szeretnél mindent telepíteni akkor tedd az alábbiakat

3. mikor kéri a play lemezt az install lemez akkor tedd be de menj is ki a dashboardra (Xbox gomb > Xbox Home)

4. jelöld ki a lemezmeghajtót a játékkal a home fülön de A helyett X - Game Optionst nyomjál. Meg fog jelenni egy kis idő múlva abban a menüben hogy "install". Telepítsd fel.

5. Még ne indítsd el a játékot hanem ugyanebben a menüben menj jobbra és azt hiszem az "extras" menüben van egy olyan pont hogy mindegyik vagyis all. Ez kilistázza az összes letölthető extrát a játékhoz. Ha így nem találod akkor a store részen keresd ki a GTAVt és ott lesz.

6. töltsd le az összes FREE (ingyenes) - downloadable content / game addon kiegészítőt

7. indíthatod a play lemezt, ha fel van telepítve akkor kb egy percig pörgeti csak és utána már a pendriveról fut a játék. Első indításkor lesz még egy jó nagy game update is. Ha valamit nem töltöttél le akkor szólni fog a játék majd.

2017. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segíséget!
2017. jún. 28. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!