Érdemes megvennem ezt a lemezjátszót?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vettem egy Roadstar cd-vel, rádióval, usbvel egybeépített lemezjátszót (kép itt: [link] ), de mivel nem értek hozzá, elég nagy csalódás volt a lemez hangminősége, szar hangszerdő, stb...

Mostanra gondoltam beruháznék egy normálisra, amihez vennék erősítőt és hangfalakat, hogy végre szuper minőségben hallgathassam a lemezeimet.

Ezt néztem ki, alkalmas lenne a célra?

[link]



2017. jún. 24. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges 75 ezer forintot költened egy vadiúj omnimnomnemnitrononic mittudomén milyen DJ lemezjátszóra. Ráadásul egy ilyen maira, ami minden sz*rral (már bocsánat :D) föl van szerelve.

Sokkal magasabb kategóriásat kapsz ugyanazért az árért, ha használtan veszed. És arra a célra keress, a mire kell.

Ha dj lemezjátszót veszel, akkor azért perkálsz pluszpénzt, ami neked valójában nem is igazán kell.


Minek az usb?

Digitalizálni alármelyik lemezjátszóval tudsz, a lényeg, hogy az erősítőn legyen "line out" kimenet, amit rákötsz a számitógép "line in" bemenetére. Line out pedig minden erősítőn van, kivéve, ha nagyon nagyon régi, de olyat gondolom nem veszel.


Bár ha neked ez nagyon tetszik, kell az usb, meg minden bizbasz, és inkább ezt választanád egy szép hagyományos lejátszó helyett, akkor lelked rajta.


Ha dj vagy, akkor nem szóltam.


Ne hari :D


A szuper minőség egyébként meg a tűtől függ, és én nem mondom, hogy nem lenne jó ez a lejátszó, de én mondjuk jobban bízom egy akármilyen ortofon tűben, mint ennek a lejátszónak a tűjében.


Ha kell valami segítség, vagy tanács, írj nyugodtan. :)

2017. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: nagyrészt a tűtől függ
2017. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!