Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 esetében, új gépet...

Xbox 360 esetében, új gépet érdemes venni vagy inkább használtat Flashelt, Rgh módosított gépet? Mennyire megbízhatók az utóbbiak?

Figyelt kérdés
Gyerekeimnek szeretnénk venni, de nem tudunk dönteni. Érdemes új gépet vásárolni vagy sem?

2017. jún. 25. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Használtakkal elég nagy a buko uj gépet érdemesebb venni , de akkor már pl egy 500gigás Xbox one-al lazábban és több játékkal el lehet lenni :)
2017. jún. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+1 az Xbox One mellett. Használtan jó áron lehet kapni (egyébként újonnan sem olyan rettenetes az ára, de nem tudom, mennyi a limit).
2017. jún. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 1.5 éve vettem egy használt 360 át meg rgh-ztam fiam azóta nyuzza. A táp már meghalt most egy 1400 Ft is pc tappal megy stabilan és a gyerek is boldog meg én is. 9 éves a fiam, az o igényeit a 360 tulteljesiti
2017. jún. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!