Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Kondorosi úti lakóparkban...

A Kondorosi úti lakóparkban akarok jelenleg épülő házban lakást venni 2016. augusztusi átadással. Érdemes ott lakást venni? Nem vernek át, megbízhatók? Van valakinek tapasztalatuk velük?

Figyelt kérdés

#lakópark #Kondorosi úti
2015. máj. 1. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem van ennél jobb vétel is ennyiért
2015. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyibe kerülnek ott a lakások, de az első ütemben dolgoztam anno 2005-ben. Az biztos, hogy a 11. kerület jó hely, de az új építésű házaknál az építtető cég megversenyezteti a vállalkozókat, aztán aláirat velük egy kötbérről szóló szerződést, és a munkafolyamatok alatt is folyamatos levonásokkal terheli melósokat. Mindezt a saját vagyonának a gyarapítása miatt teszi. A vállalkozók meg erre úgy reagálnak, hogy a lehető legolcsóbb anyagokat építik ezekbe a lakásokba. Átadás után megszüntetik a céget, és így semmi nem kötelezi őket, hogy az összebarmolt munkákat kijavítsák garanciába. Szóval én lebeszélnélek bármelyik új építésűről. Főleg ha 2016.-ban lesz az átadás, akkor a cég előleget kér tőled az építésre. Na ezt semmiképp ne tedd, láttam nem egyszer mit csibészkednek ilyen esetekben.
2015. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!