Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xiaomi mi box 3 Android smart...

Xiaomi mi box 3 Android smart tv box róla mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nincs okos tv-m csak egy régi lapos tv-m van amin van HDMI amellyel ezt az eszközt is lehet csatlakoztatni nem akarok most új tv-t venni viszont jó lenne egy ilyen tv amin netes alkalmazásokat lehet futtatni!


Van több ismerősömnek is ilyen tv-je és én is szeretnénk ha gyerek ilyet viszont azért most nem akarok venni 100 ezrekért új tv-t és tudom, hogy vannak ilyen androidos tv boxok amit ha tv hét csatalajoztatok akkor kb majd ugyan ez az eredmény lesz!


És elkezdtem keresgélni láttam vannak 10-20 ezer Ft is ár kategóriában is de azokon csak simán Android van ezen amit én néztem ki amit fent is említettem ezen az Android tv rendszere megy és ezt 28 ezerért hirdették!


Arra lennénk igazából kíváncsi, hogy ez kb tudhatja ugyan azt mint egy smart tv azt tudom, hogy YouTube ez az megy még a miracast bár olvastam hogy az nehézkesen de az nem is lenne lényeg!


Hanem pl egy ilyen eszközön tudok olyan online filmeket streamelni és mondjuk rendesen böngészni mint mondjuk egy számítógépen vagy egy okostelefonon ez lenne ami lényeges volna számomra?



2017. jún. 25. 13:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!