Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van egy tv-m amin van rca...

Ha van egy tv-m amin van rca kimenet azt valahogy tudnám csatlakoztatni a kábeltévére amihez scart bemenet kellene?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg van ilyen kábel, de előbb tisztában kellene lenni a bemenet és kimenet fogalmával!

A kábeltévére minek a scart bemenet?


[link]

2017. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mit is mondtál, mi a tv típusa?

Miért kell scart csatlakozás?

2017. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 vatafak ***** válasza:
inkább scart kimenet és rca bemenet szerintem, létezik ilyen kábel, laptévén jó fos lesz a képe de működik
2017. jún. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Van ilyen adapter is,sőt van amin van kétirányú jelforgalmat választható kapcsoló is.
2017. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem voltam érthető.... Nincs a tv n scart bemenet.... De scart kábelt szeretnék használni mivel a kábel tv hez az van, szóval akkor lehet ilyen átalakítót kapni?
2017. jún. 27. 16:26
 6/14 A kérdező kommentje:
1es én nem a kábeltévére mondtam a scart bemenetet és köszi tisztában vagyok a fogalmakkal... Inkább te nem tudod értelmezni a kérdést
2017. jún. 27. 16:27
 7/14 A kérdező kommentje:
1es!!! NEM A KÁBEL TV RE KELL A BEMENET HANEM A KÁBELTV HEZ!!! NYELVTAN 1ES LEÜLHETSZ KÖSZI
2017. jún. 27. 16:29
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor kell vennem egy átalakítót amk scart kimenetes és rca bemenetes? Hol kapok ilyet?
2017. jún. 27. 16:34
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

"...tudnám csatlakoztatni a kábeltévére amihez scart bemenet kellene?"


Nos akkor neked is nyelvtan egyes, hiszen értelmesen fogalmazni te sem tudsz! A scarthoz bemenetet írtál!

Hogy ne halj meg ostobán: A TV-n -ha össze akarjuk kötni a "kábeltévével" akkor BE-menetre van szükség! A kábeltévés kütyün meg a SCART az KI-menet!

Ezért is írtam, hogy tisztában kellene lenned a fogalmakkal!

Az első kommentben meg ott a link, hogy milyen kábel kell hozzá.

Ráadásul az olyan, hogy kapcsolhatod, attól függően, hogy ki vagy bemenetet akarsz!

2017. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
"amihez scart bemenet kellene" ==a tv-n nincs scart bemenet, de a kábel tv scart kimenetes.... Így már érted?? Értetted te az elején is mert akkor nem tanácsoltad volna az átalakítót..... Dehát valaki nem bírja ki kötekedés nélkül....
2017. jún. 27. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!