Szerintetek a PS4-et vagy Xbox one-t érdemesebb beszerezni? Illetve hogy az Xbox tervez-e VR szemüveget létrehozni?

Figyelt kérdés
Éppen konzol vásárlás elött állok és kiváncsi lennék a véleményetekre,illetve arra is hogy Xbox one x megjelenésével még érdemes e esetleg sima xbox one ra beruházni.

2017. jún. 28. 17:35
 1/9 Csanádi Mihály ***** válasza:

Attól függ hogy milyen játékok jelennek meg rá.

Ps4 exklúzívak: [link]

Xone exklúzívak: [link]

Kap majd vr támogatást az xbox one de nem tudni mikor és valószínűleg csak az xbox one x.(de lehet hogy a többi is) Ha nincs 4k tévéd, és nem is akarsz venni akkor ne nagyon gondolkodj xbox one x-ben, akkor inkább xbox one s-ben. De ha kinekt is kell akkor sima xbox one, de gondolom nem kell kinekt. Ha kell a vr támogatás akkor vagy most vegyél ps4-et vagy várd meg hogy xbox one-on is legyen.

2017. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem ps4 -et vegyél nekem az van vannaka haverjaim xbox one -al próbáltam már amiben jobb az csak a kontroller. Minden másban jobb a ps4 jobb játékok meg biztatóbb a vr meg ku*va jó sajnos nekem nincs de médiában próbáltam iszonyat jó . de ha neked forza kell meg halo + gears of akkor vegyél xboxot úgyis az dönt hogy melyik exkluzív címei jönnek be inkább és igen lesst vr xbox hoz is es nem csak az uj xbox one x el lessz használható hanem a sima slimmel is .
2017. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2017. jún. 29. 17:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit tudatlan vagyok, az Xbox one S hez nem is lehet kinectet csatlakoztatni?
2017. jún. 29. 17:37
 5/9 anonim válasza:
Lehet hozzá csak nem nagyon vannak játékok rá
2017. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Csanádi Mihály ***** válasza:
Lehet one s-hez kinektet csatlakoztatni de csak egy spéci adapterrel és nem is érdemes mert drága és alig van hozzá játék. Egyébként a 2. válaszoló honnan veszi hogy one s konzollal is lehet használni?
2017. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csanádi Mihály ***** válasza:
Mármint a vr headsetet.
2017. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ps4: hangyafasznyival jobb grafika és hangyafasznyival egy nagyon picit erősebb, de ezt a kettőt alig lehet észrevenni...


Xbox One: Családiasabb, jobb kinect, a live gold rendszer is jobban,megbízhatóbban működik rajta, ami a psnél ps plus! A kontrollere nekem jobban kézre áll, nagyon sok ember így van ezzel!! Persze ez szubjektív :} ja és a menüje is sokkal jobb szerintem:}



Külső megjelenés: igen, a ps4 dizájnosabb,jobban néz ki. Az xbox tényleg egy 80vanas évekbeli kazettás magnóra hasonlít.DE! A ps4-nek az a csikorgó műanyag ami rajta van hát az borzasztó!!


Ja és ne a külső alapján döntsetek!Ha nagyon jó minőségre vágysz, elfogadható grafikára, vágysz akkor nálad a nyerő,az XBOX ONE a nyerő. Vagy S.


Ha te egy hadcore gamer vagy és tökéletes grafikára vágsz és szereted a helyén tartani az fps-t akkor nálad a PLAYSTATION 4 PRO a nyerő ja.. Várj... Mindjárt megjelenik a világ legerősebb konzolja és ha a pénz, nincs az utadba, akkor XBOX ONE X!! Szerintem a legjobban az Xbox one S éri meg és ha most megveszed, boldogulsz vele 4 évig!!!!!

2017. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En ugy tudom hogy használható lessz persze kompromisszumokkal de működni fog a one s-el is de ha tévedtem akkor sorry nem akarok senkit félre vezetni sima ps4 en is tudsz vr ozni meg pron is Sztem ugyanez lessz itt is
2017. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!