Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ORION OPDTV-750D hordozható...

Doki1968 kérdése:

ORION OPDTV-750D hordozható kistévémen 1-2 éve még tudtam a saját kis antennájával fogni több adót is, most nem. Olyan helyre költöztem pedig ahol kábeltévé is van, de azon sem vesz jelet, miért?

Figyelt kérdés
Lehet túl közel vagyok itt Lakitelken (Budapest Csepel-Háros) az adótoronyhoz ami elnyom mindent?Ezelőtt Pestszentimrén laktam (Budapest XVIII.kerület Alacskai lakótelep) ott is nehezen találtam meg a megfelelő antenna pozíciót, de ha kiragasztottam a ház külső falára az esővíz lefolyó bádog csatornára, akkor egész jó volt a vétel... (humoristák kíméljenek, köszi!)

2017. júl. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Megszűnt au analóg rendszerű műsorsugárzás, már csak digitális van. A tevédben analóg tuner van, ami a digitális TV adás vételére nem alkalmas. Kell hozzá venned egy kiegészítő boxot, amiben van digitális tuner.
2017. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de szerintem már a régi lakásban is az új "földközeli digitális sugárzás" jeleit be tudta(m) fogni és működött. Valaki tudja, kb. mikor volt ez a váltás (analóg és digitális sugárzás között)?
2017. júl. 8. 08:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és a másik: a kábel jeleit sem fogja (albérlet,a tulaj esküszik,hogy van ktv!) ez az érdekes... Sem kábeles jel sem a levegőből sem!
2017. júl. 8. 08:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Közelítsünk az én tudatlanságom felől, lehet rosszul keresem a csatornákat.... Találtam olyan leírást a neten, hogy "az antenna bemenetet kapcsold be" , csak a tv menüjében nem találok ilyet.
2017. júl. 8. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!