Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan kábel (vagy...

Linkalak kérdése:

Tudnátok olyan kábel (vagy egyéb) szolgáltató (ka) t, ahol én állíthatom össze az előfizetni kívánt csatornákat, egyenként?

Figyelt kérdés

#szolgáltatás #kábeltévé #saját csomag-összeállítás
2012. aug. 11. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, ez az üzlet benne, hogy egy-két kategória miatt nagyobb csomagot kell vásárolnod, holott lehet a 10 fajta sportadóból egy sem érdekel.
2012. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szolgáltató a világon sem létezik,de ha figyelmesen szétnézel megtalálod a neked megfelelőt!
2012. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem full felesleges tv-re előfizetni. a neten már a legtöbb dolog megtalálható, inkább egy szélesebb netkapcsolatba fektesd a pénzed.


nekünk nincs tv készülékünk sem, és jelentem, nem maradunk le a világ folyásáról :D sőt, azóta sokkal nyugisabb az életem.

2012. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha megkapargatnánk ezt a dolgot, bele lehetne magyarázni jogilag az árúkapcsolást. Mert tényleg felháborító ahogy visszaélnek a kiszolgáltatottságunkkal. Szemétség! -szerintem.
2012. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindig van választási lehetőség. pl az egyik az, h nem nézel tv-t, nem fizetsz olyanoknak és olyanért, amire semmi szükséged.
2012. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartottam, köszönöm.!

Mindannyiótokkal egyet értek. A szívemhez a no-tv áll a legközelebb, de még nem aktuális. Végre hamarosan lesz egy (a 9 éve használt eddigi thomson 55 cm-es helyett)100 cm feletti jó 'kis' tv. Szeretném élvezni a kisgyerekeimmel együtt. Mindketten ovisok. Spektrum, nat geo, stb. stb. (tehát: szép, ismeretterjesztő, hasznos) szerű csatornákat szeretnék. (nem túl horror áron).

Minden más témából (Gyerek tv-kből, filmek, stb. stb) bőven elég lenne a szabadon elérhető néhány...

Ha tudtok e szerint tippeket adni, akkor nagyon sokat segítetek!!! Előre is köszönöm!

2012. aug. 13. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mázlid van, és megfelelő térerőd a Mindig-tv-hez, (na meg lehetőséged saját antennát felszerelni), akkor ezt javaslom. Az extra családi csomagban elég jó összeállítást találsz, és az egyik legolcsóbb. Az új tv-ben már nyilván lesz digitális dekóder, az antennát közvetlenül bedughatod.
2012. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!