Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem mondani 10000ft...

Tudnátok nekem mondani 10000ft alatt quadrocoptert? Próbáltam már helikoptert venni, de sehol nincs 15ezer ft alatt normális heli. így gondoltam inkább a quadrocopterrel próbálok mostmár foglalkozni. (további feltételek lent! )

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy keresgettem mindenhol már quadrocoptert 10ezer ft alatt, de sehol nem találtam normálisabb (akár használt) quadrocoptert. próbáltam már a vaterán, jófogáson, árukeresőn, aliexpressen stb....

de sehol nem találtam egy kicsit strapabíróbb és legalább (3 csatornás) quadrocoptert. lehet akár használt is, csak működjön jól, és az aksi is legyen azért újszerű! előre is köszia választ!



2017. júl. 9. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sehol sem talaltal, akkor esetleg nem tortenhet meg az, hogy nem letezik ilyen?
2017. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na végre egy rendes ember :D köszi hogy nem drónnak hívtad, hanem a nevén :D


Kis beltéri gépeket tudok ajánlani, pl eachine H8S mini. Ez egy 3D gép, háton is tud repülni, szóval lényegesen több figurát lehet csinálni vele. Van a sima H8 mini, az a háton repülést nem tudja. Illetve a simának van egy JJRC H8 mini névre hallgató kínai kopija, az is jól sikerült, használható. Kompatibilisek is egymással, szóval van alkatrész. Egy akkuval kb 4 percet repül, 35 méterig látod jól a gépet, de a táv 60 métert stabilan tud kezelni

2017. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akinek nincs pénze az minek akar drága cuccot venni?
2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!