Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki nem tud nekem szerezni...

Geryy. kérdése:

Valaki nem tud nekem szerezni egy CS GO-s Galaxy white pillangókést ami a való életeben is használható és éles is?

Figyelt kérdés
Csak mert már mindenhol kerestem neten és sehol sem találok... Már azon gondolkodom, hogy hátha valaki tud ilyet és rendelne vagy szerezne aztán megbeszélnénk a többit (postázás, fizetés, egyebek). Nekem nincsenek CSGO fan ismerőseim. :(

2017. júl. 9. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?


[link]

2017. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz a színhez akkor van olyan eladó is aki Magyarországra szállít:

[link]

2017. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ilyenre gondoltam!:D Csak Sajnos ebből is a kiélezett normál kés változat nem kapható sehol sem ami szállítana Magyarországra. :( A másik gond meg az, hogy nekem számít a kinézet. :( (Igen faszvagyok!) De hát ez van... :)
2017. júl. 10. 14:39
 4/4 anonim válasza:
Csak úgy mondom hogy döntsd el mit akarsz,olyan kés NEM jó trükközésre.
2018. nov. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!