Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Adott egy RGH-s XBOX 360, amihez csatlakoztatni akarnék egy 32 gb-os pendrive-ot azonban nem ismeri fel. Ha frissítem az xbox-ot akkor az rgh eltűnik róla?

Valaki tudna rá megoldást?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox 360, RGH, pendrive, Xbox

07-17 16:03  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szinte biztos, hogy utána nem fog futtatni másolt játékot. Ha elkerülhetetlen az alapszoftver frissítése akkor ahhoz általában új kalózszoftver is kell.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 07-18 08:58 Privát üzenet
Mit ír ki az XBox a pendrive-ra? Vagy nem is jelez semmit?

# 2/2Időpont 07-18 23:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Panasonic tv-be sd kártya helyezhető be. Egy átalakítót szeretnék aminek az egyik sd alakú részét a tv-be tudnék csatlakoztatni a másik részébe egy pendrive-t lehet..
Van egy SAMSUNG le32b530p7w típusú/modell tv készülékem, nos a kérdés: hülye vagyok vagy tényleg nincs rajta usb bemenet ahová a pendriveot csatlakoztatni tudnám?
Hol lehet ehhez hasonló mini rádiót venni, amire rátudom csatlakoztatni a pendriveomat?
Samsung galaxy tab 3 8zoll. t311aszzem a tipusa. Szeretnek venni hozza usb atalakitot. Asszem otg a neve. Pendrive-ot, fenykepezogepet szeretnek csatlakoztatni, lehetseges vagy..
Lehet-e pendrive-ot vagy külső winchestert csatlakoztatni olyan TV-hez, amelynek nincs USB bemenete?
Acer Iconia B1 tabletemhez szerettem volna pendrive-ot csatlakoztatni, ezért rendeltem egy otg kábelt. Micro USB anya- normál USB apa. Bedugom a tablethez, nem reagál semmit...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu