Guest0101 kérdése:

Milyen fülhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy Sennheisler cx 2.00 volt ami sajnos tönkrement. Néztem az új cx5.00-at ami 23k. Szerintetek van e ennél jobb füles, ha árban semmiképp se sueretnék fölé menni? Fontos hogy legyen rajta irányítógomb.

Előre köszönöm a segítséget😀



2017. júl. 24. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én, és haverom egy időben vettünk új fulhallgatot, ő egy cx5.00-t, én egy Sony XB50AP-t. Ahogy tesztelgettem az övét, egyáltalán nem volt jobb, hogy őszinte legyek, a Sony-ból talán érezhetőbb a basszus.

Sőt,most ahogy elnézem elég rendesen lement az ára a Sony-nak, Black Friday-kor vettem akcióban 15.000Ft-ért, amúgy olyan 20 körül mozgott.

Mindenesetre mai napig tökéletesen szuperál.

2017. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt cx5.00, de miután tönkrement inkább Momentum in-eart vettem helyette (épp kicsi volt a kettő között az árkülönbség). Szerintem jó füles, megéri az árát, a 2 év garancia is a javára szól, viszont (nem tudom, milyen zenéket szoktál hallgatni) ennél a típusnál már szerintem már illik .flac formátumban hallgatni a zenét. Az első hozzászóló valószínűleg mp3-ban hallgat zenét, ami köztudottan "csonkítja" a zenét, ezért érezhette, hogy a Sony jobban szól, máskülönben a kanyarban sincs az XB50 a Cx5.00-hoz képest, inkább az Mdr-ex650-et kellene összehasonlítani vele, de akkor is inkább a Senn a hosszabb garancia és a hangerőszabályzás miatt.
2017. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Spotify-on szoktam zenét hallgatni, a létező legmagasabb minőségben.
2017. júl. 25. 08:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és telefonon.
2017. júl. 25. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor hallgatok FLAC minőségben is, hiszen egy LG G6-om van, ami Quad DAC támogatást élvez, ami elég egyedi a mobilpiacon. Ennyiből nem kell elítélni az embert. :)
2017. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!