Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem kapcsolódik rá semmire a...

Nem kapcsolódik rá semmire a JBL GO hangszóróm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már próbáltam ki-be kapcsolással. Eltávolítással (ami után már ki se írta a telefonon az eszközt).

2017. júl. 24. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Bekapcsold állapotban tarts lenyomva 10-15 másodpercig a "+" illetve a "Bluetooth" jeleket.

Ez után próbáld párosítani a 2 eszközt.

2017. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Meg próbályam... A JBL villog, viszont a telefon nem talál eszközt. Több telefonon is próbálkoztam.
2017. júl. 25. 14:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbàltam*
2017. júl. 25. 14:33
 4/9 Starboyka válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám a jbl go-m al
2018. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cuKORNELkul válasza:
100%
Sziasztok! Resetelni kell a készüléket! Bekapcsolás után a Bluetooth és a hangerő mínusz gombot egyszerre kell lenyomva tartani 15 másodpercig. Utána vissza kapcsolod és csatlakotol.
2018. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. okt. 7. 21:22
 7/9 anonim válasza:
köszönöm! Nekem megoldotta problémát, bluetooth gomb és hangerő gomb le egyszerre nyomva (15 mp-ig), bekapcsolt állapotban.
2019. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A hír részben igaz. :)

Ugyanis a Bluetooth és a Plus gombot kell megnyomni.

Utáana,a ki-, bekapcsolás után meg kell várni, amíg a kis led ismét lassan villog.

Utána egy normál bekapcs és Bluetooth gomb megnyomása után csatlakozik a hangszóró.

[link]

2019. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Samsung galaxy A8 képtelen kapcsolódni. Minden más készülékhez kapcsolódik de ehez nem. Ilyet még nem láttam!
2021. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!