Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv! PS4-et szeretnék venni...

Üdv! PS4-et szeretnék venni és érdekelne hogy más nyelvet át lehet-e állítani játékokon belül ill. PS4-ben Hungary (English) régióban?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 21:31
 1/1 A kérdező kommentje:
Picit bővebben: Német nyelvet használok szinte minden hol ahol csak lehet és tartom magam hozzá. PS4-et még nem vettem ugyan, de tervezek, és ezért érdekelne, hogy a német mennyire megy játékokon ha ugye Magyarországot választod ki, amihez alapvetően angol tartozik. A PS4Plus viszont ugye ha országon belül vásárlod, akkor csak magyar fiókon lehet aktiválni. Készítettem azonban egy másik fiókon, amin Németországot választottam ki. Ezzel viszont csak Németországból való vásárlásra kötöttem magam? (PS4Plus esetén például)
2017. júl. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!