Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkezdtem Blogot készíteni és...

Elkezdtem Blogot készíteni és érdekelne hogy vakiket ezek a témakörök érdekelnének? Vagy miről szeretnétek olvasni esetleg?

Figyelt kérdés

Ezekre a témákra gondoltam: -Utazási helyek, érdekességek külömböző helyekről vagy utazási tippek

- regény ( fantasztikus, romantikus,..)

- vagy napló vezetés

- filmekkel kapcsolatos dolgok, linkek filmekhez



2017. júl. 6. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt csináld ami téged érdekel és értesz hozzá, ne azt amit mások megmondanak. A filmes link és bármilyen illegális megosztás rossz ötlet, a szolgáltató törli az ilyen blogot.
2017. júl. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:

Fordítva ülsz a lovon. A normális menete a dolgoknak, hogy az embernek vannak gondolatai, tapasztalatai, élményei, alkot valamit, amit szeretne megosztani másokkal. Ehhez keres megfelelő eszközt, akár egy blogot, Facebook oldalt, Youtube csatornát, honlapot, stb…


Te viszont megcseréled a célt és az eszközt. Aminek eszköznek kellene lennie – blog –, neked az a cél, aminek meg a célnak kellene lenni – az átadandó, megosztandó tartalom –, az neked csak eszköz.


Kicsit olyan ez, mintha gondolnál egyet, elővennéd a fiókból a kalapácsot, és azon gondolkodnál, hogy vajon hova is kellene beverni egy szöget. Vagy olyan, mintha bemennél a méteráruboltba, és azon gondolkodnál, hogy mit is kellene venned.


Ha így van, bele se kezdj. Nem azért, mert nem fogsz óriási olvasószámot elérni (amúgy hosszú ideig nem fogsz, ez borítékolható). Nem azért, mert nem lesz minőségi az, amit csinálsz (mondjuk a kérdésben szereplő fogalmazási, helyesírási hibákból arra következtetek, hogy nem lesz az). Azért ne kezdj bele, mert igen hamar rá fogsz unni, csalódni fogsz, hiszen nem egy belső indíttatásból fogod csinálni, mert mindenképpen meg akarsz egy bizonyos gondolatot, tartalmat osztani másokkal, hanem mert úgy kell összekaparnod, hogy miből is csinálj tartalmat. Elvesztegetett idő lenne.


Ha lenne valami, amit mindenképpen meg akarnál osztani, akkor csinálnád. Nem kérdeznél rá, hogy mi legyen az, mert tudod, mit akarsz másoknak elmondani. Nem lenne lényeges, hogy ezt sokan, vagy kevesen olvassák, mert belső kényszerből írod le, akkor is leírod, ha csak hárman olvassák, és akkor is elégedett leszel.

2017. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, s nem az olvasó szám miatt csinálnám mert nagyon szeretek írni és gondoltam megkérdem, mégis mi érdekli inkább az embereket. Amúgy igazat irtál le de én szeretek irni és nem kényszer lenne vagy bármi..
2017. júl. 6. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!