Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri az LG 42LF652V, most...

Megéri az LG 42LF652V, most 2017 nyarán?

Figyelt kérdés

100-125 ezerét árulják különböző, legtöbbször outlet üzletek, garanciával. Több ember, egymástól függetlenül ajánlotta nekem ezt a típust, csak akkor végül nem lett új tv, most viszont egyre nagyobb rá az esély. A bajom, hogy a fönt említett típus, jól tudom már 2 éve jelent meg (javítson ki valaki, ha nem így van), és belegodoltam, hogy pl. : a mobilok terén mennyit fejlődött a technika ennyi idő alatt. Félek attól, hogy már nem lesz támogatott a WebOS 2.0-ás verziója, ami rajta van, és nem régi hír volt több okos tv YouTube alkalmazásának eltávolítása, bár tudom, hogy az főként a flash miatt volt, és a 2013 előtti tv-ket érintette, de egy ehhez hasonló eset például várható - e erre az oprendszerre? Szóval a kérdés jobban kifejtve:

Bár tudom, hogy kicsit nagy az árkategória, ebben az árkategóriában megéri ez a típus, vagy inkább nézzek egy újabb típust, esetleg szánják rá kicsit többet?



2017. júl. 27. 14:38
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Teljesen jó és bevált készülék, csak....

- a webos 2.0 halál lassú

- menük, menüanimációk az újabbakban tetszetősebbek sokkal

- webos 3.0 átgondoltabb mint a 2.0 volt


Nekem ilyen van, szeretem, jó, de már nem ilyet vennék!

2017. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

107 cm Full HD 3D Smart LED tv, 900 Hz képfrissítés, sportüzemmód, és sok funkció - nagyon szuper! Igaz a 2.0-s webos ma már valóban nem a legjobb, viszont összeségében ez egy szuper tévé, főleg ennyiért!

Ha többet áldoznál rá, Ultra HD-t akkor sem érné meg venni, mert manapság még közel sem lehet kihasználni, csak kínszenvedés lenne a képminősége, ráadásul ebben az árfekvésben abból csak belépő szintűek vannak, és Full HD-ból is iszonyú ritka sajnos az ilyen!

2017. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!