Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik iPad-et választanátok...

Melyik iPad-et választanátok a lentiek közül?

Figyelt kérdés

Apple iPad vásárlását tervezem. Jelenleg egy iPad 2-m van, decemberben lesz 6 éves, és még mindig jó, csak már kicsit lassú. Leginkább dokumentumokat (pdf, Word) olvasnék rajta, azokat kell kommentelnem, aláírni stb. Havi 1-2 utazásra pedig feltöltenék rá maximum 4-5 filmet. Amúgy meg streamelve néznék rajta videókat, Udemy, coursera stb. oldalakról.


Tudom, hogy az iPad Pro az sokkal jobb, de nem tudom, hogy ki tudnám-e használni, ha csak erre kellene a tablet? Elég lenne a sima 32 gb-os iPad ami olyan 130 ezer körül van? Illetve, sima iPad-del van valakinek tapasztalata, hogy működnek a (nem Apple) tablet tollak / ceruzák? Mennyire jó egy kevésbé drága (pl. Samsung, Wecom) mondjuk rövid széljegyzeteket írni, kihúzni részeket a szövegben stb.?



2017. júl. 29. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

ipad pro azért jobb mert abból van nagyobb árhelyes is, 512 GB-os.


Sima ipad ami most jelent meg abból kisebbek vannak, de olcsóbb is.


Mondjuk szerintem 32 GB az elég kevés, ha vennék és lenne pénzem inkább egy 128 Gb-osat vennék, most hogy a sima 2017-es ipad vagy ipad pro az mindegy szerintem, kb. ugyanolyan gyors.


annyi hogy az ipad pro-kból mindkét változat nagyobb méretre azt hiszem mint a 2017-es sima ipad.

2017. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig megfelelt a sima, akkor szerintem fölösleges a pro. Lásd 6 évig elég volt a sima.
2017. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a sima 2017-és iPad van van ( 32 GB, wi-fi + cellular ). Én nagyon szeretem. Szerintem az általad felsorolt dolgokra felesleges a Pro.
2017. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attgól függ mint mondtam mekkora tárhely.


De a pro 2 modellje méretben is nagyobb mint a sima 2017-es ipad.


Döntsd el mekkora legyen az eszköz, de jobb volna szerintem 128 Gb-os.

2017. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg a pénzt amit megspóroltatok :) Sima 9.7" lesz, de akkor már rámegyek a 128gb-ra, biztos ami biztos.
2017. júl. 31. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!