Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a leg tartósabb középka...

Melyik a leg tartósabb középkategóriás (3-4 ezerft) fülbe dugós fülhalgató?

Figyelt kérdés
Az nem is baj hogyha nem tökéletes a hangzása, csak bírja legalább egy évig. Eddig mindíg úgy jártam, hogy pár hónap múlva tönkre ment az egyik, majd a maásik hangszórója. Nagyon Megköszönném ha válaszolnátok! :)

2017. júl. 29. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

4 ezer ft az nem középkategória.


Valószínűleg nem a hangszórója ment tönkre a többinek, hanem a kábel tört meg, ami fillérekből javítható. Amúgy meg valószínűleg sokat hajtogatod, begyűröd a zsebedbe és ezek miatt megy tönkre gyorsan.

2017. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy konkrétan a hangszóróval van a baj, hanem hogy a hangszóróján vettem észre hogy elromlott, mert már nem szol. És nem gyűrtem nagyon vigyáztam rá, de minőségéből kifolyólag elég hamar elromlott. Mindenesetre köszönöm a válaszod :)
2017. júl. 30. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Fülbe dugósnál csak Sony-t veszek, nekem egyszerűen az jön be. Legutóbb 2 ropiért lehetett kapni a tescoban. Ha ez kibír 1 évet, akkor már megérte. :)
2017. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, mindenképpen utána nézek! :)
2017. júl. 31. 01:07
 5/7 anonim ***** válasza:
A hangszórók nem szoktak csak úgy elromlani. A kábel szokott eltörni, az meg mindem fülesnél ugyanolyan.
2017. aug. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Driver Flex" szituáció. Olvass utána, majd ezek után vigyázz rá.
2017. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
JBL C100SI
2017. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!