Erősítő bekötése?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Kaptam egy SAL aktìv mèlylàdàt.(nem egy nagy valami, de nekem elèg lenne. Rossz a hangszorója, igy gondoltam rakok helyette egy kb azonos teljesitmènyűt, viszont ami benne volt 2x2 csatlakozós dupla tekercses. Pàrhuzamosan kötve a 2 kimenetre az uj 1x2 csatlakozos hangszorot semmit nem csinàl, gondolom fordìtott jelet kaphat. Erre van valami megoldàs a 2x2 csatlakozós hangszoron kìvűl vagy 2db 1x2 csatlakozóson? Illetve a gyàri fejegysègen nincs rca kimenet ìgy a magas szintű bemenetre kötnèm az erősìtőt, de ìgy alig csinàl valamit. Rca bemenetre kötve rendesen szól, de gondolom nem lenne hosszú èletű igy az erősìtő.(bàr az ingyen volt, ìgy annyira nem fèltem. Előre is köszönöm a segìtőkèsz gondolatokat.
2017. aug. 3. 07:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!