Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps 4 vagy xbox one szerintetek...

Ps 4 vagy xbox one szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Kettő közül xbox one szerintem.


Mondjuk a legjobb szerintem a gamer notebook, azon jobbak a játékok mint bármilyen konzolon.


Csak az a baj egy jó gamer notebook olyan 3-400.000.

2017. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az xbox one slim miért jobb a simánál?
2017. aug. 4. 10:18
 3/11 anonim ***** válasza:
A gamer notebook csak akkor lenne jó, ha kell a hordozhatóság. Mivel itt xboxról van szó, ezért a párja inkább egy gamer pc, ami brutális lehet egy gamer noti árából. Egyébként ha van egy jó pc, akkor mellé csak is ps, mert az xbox exkluzívok megjelennek win10-re is. De egyébként is szvsz jobbak a ps címek, de ez ugye ízlés kérdése, és ez döntsön szerintem.
2017. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy csak a ps4pro vagy az xbone x jöjjön számításba, sokkal erősebbek a sima változatoknál.
2017. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondtam egy konzolon sosem lesz olyan jó a játék mint Pc-n akár notebook akár desktop a pc.


Csak ugye egy konzol kb. 100-120.000 Ft, egy gamer pc jóval drágább, de azon a legjobb játszani.


De én már leírtam az asztali gépeket, most nézd meg ezt a gépet pl.:


[link]


8 GB-os nvidia, 1 Tb-os, 16 GB RAM.


Érted.

2017. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért 600 ropiból komolyabb asztalit össze tudsz rakni. Szerintem egy komplett rendszer kifutja 7700k+1080ti kombóval, 16gb ddr4 memóriával. De 1080-al minden gond nélkül. Egy hasonló kaliberű gépet pedig olcsóbban kihozol. Ráadásul jobb lesz az élettartama, mert nincs hordozható méretre korlátozva a hűtés, így az természetesen jobb lesz. Szóval ha nem kell a hordozhatóság, akkor felesleges. Ráadásul ezek amúgy bőven a konzolok szintje felett vannak, mert a natív 4k-t tudják (a lapos is), míg ott sokszor felskálázott játékok vannak. Amúgy az ultimate gamer laptop az Acer Predator 21x :D
2017. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazad van, még annyi hogy amikor egy konzol megjelenik már szerintem akkor sem éri el egy olyan pc teljesítményét ami top kategóriás.


Más szóval mondjuk megjelenik majd a Call of Duty WW2 télen, na akkor is a pc verzió sokkal szebb és jobb lesz mint a konzolos verziók.

2017. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. A ps4 és xboxone megjelenéskor nem volt előrelépés. Sok címe a fullhd-t sem bírta (ugye a 900p upscale), ami sajnos elég szomorú. A pro és a one x végre legalább fullhd 60 fps-t tudhat (oké, oké a forza meglesz 4k 60 fps), ami már azt mondom, hogy az áráért jó. 150 eft-ért nem lehet többet várni. Viszont vannak címek, amik eladják a konzolt. Én is azért vettem a gép mellé egy ps4-et, mert már nagyon akartam játszani a beyond teo souls-al, a last of us-al, meg a horizon zero dawn is jó game volt. A konzolt az exkluzívoknak kéne eladni.
2017. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát igen de szerintem ami jó játék az úgyis van pc-re.


van pár exkluzív de azért nem vennék konzolt.


a lényeg a lényeg hogy a konzol sosem lesz pc, nem éri el azt a szintet.

2017. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. aug. 4. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!