Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem informatikában?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyet: Valueline Adapter 2x RCA dugó - 3.5mm Jack aljzat 0.2m .

Azt gondoltam hogy ha majd ezt bedugom hátul a TVbe akkor majd tudok fejhallgatóval TVt hallgatni mert a mienken nincs alapjáraton jack lyuk. De bedugtam összekötöttem őket ahogy kell és még mindig a TVn megy a hang nem a fejhallgatón. Mi lehet a baj?



2017. aug. 4. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elég ritka az RCA hangkimenet, inkább bemenet lesz. De ha kimenet, akkor is kell egy fejhallgató erősítő. A belső hangszórót csak a gyári jack aljzat kapcsolja ki (de ma már az sem mindig).
2017. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szóval ha veszek egy fejhallgató erősítőt és azzal kötöm össze a fejhallgatót és ezt a valamit -> Valueline Adapter 2x RCA dugó - 3.5mm Jack aljzat 0.2m akkor úgy már a TV helyett a fejhallgatón fog szólni a hang?
2017. aug. 4. 14:00
 3/18 anonim válasza:

"Segítségre lenne szükségem informatikában?"

- Mi köze az informatikához?

- Neked is sok eszed van.

Minden készüléken elöl van a fejhallgató kimenet, és csak jack dugós, -és tudod miért? azért, hogy az eszetlenek ne tudják szétba/szni a készüléket,

de mindig vannak akik rácáfolnak

- azér is beledugom, nehogy már a használati utasítás mondja meg mit csináljak -.

2017. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Persze nem ártana tudni a TV pontos típusát, és már egy válasszal megoldottuk volna.
2017. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ember lazítsál már elhagyott a csajod vagy mi? Ez az oldal azért van hogy kérdéseket tegyünk fel. Amúgy meg a hangtechnikát te milyen kategóriába sorolnád hanem informatikába sütés-főzéshez vagy mi?
2017. aug. 4. 14:16
 6/18 A kérdező kommentje:
Az előbbi a hármasnak szólt. A négyesnek pedig itt a válasz: Samsung T24C300EW Monitor
2017. aug. 4. 14:19
 7/18 anonim válasza:
Oda ahova a staff most átette.
2017. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Elolvastam a UM-t, olvasd el Te is.
2017. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy előrébb még mindig nem jutottam ti tudtok valamilyen jó fejhallgató erősítőt ajánlani?
2017. aug. 4. 14:45
 10/18 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kézikönyvet. Ezen a tévé/monitoron sehogy nem lehet megoldani a hangkimenetet. Még a scart sem ad ki audió jelet és HDMI ARC sincs. Add el, vegyél olyan monitort, amire valóban szükséged van.
2017. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!