Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Segítségre lenne szükségem...

Segítségre lenne szükségem informatikában?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyet: Valueline Adapter 2x RCA dugó - 3.5mm Jack aljzat 0.2m .

Azt gondoltam hogy ha majd ezt bedugom hátul a TVbe akkor majd tudok fejhallgatóval TVt hallgatni mert a mienken nincs alapjáraton jack lyuk. De bedugtam összekötöttem őket ahogy kell és még mindig a TVn megy a hang nem a fejhallgatón. Mi lehet a baj?



2017. aug. 4. 13:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. Most rendeltem egy ilyet: Digitális - analóg átalakító audio konverter 1m toslink kábellel. Ezzel meg lehet oldani ugye?
2017. aug. 4. 15:42
 12/18 anonim válasza:

"Most rendeltem egy ilyet: Digitális - analóg átalakító audio konverter 1m toslink kábellel. Ezzel meg lehet oldani ugye?"


Értsd már meg ba/zmeg, NINCS AUDIO KIMENET!!

2017. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Látom ez a meleg senkire nem tesz jó hatást,

- egyik fele értetelen, másik fele ideges. :)

2017. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Most már csak azt nem tudom hogy régen is ennyi idegbeteg volt a GYK-n?
2017. aug. 4. 18:20
 15/18 anonim válasza:

Igen, mert leírják a sok értetlennek, és többször-re se érti meg, az, hogy a kérdés is igen kifogásolható az már csak hab a tortán.


És az ilyen kérdések/értetlenek naponta ezrével.

2017. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell rá válaszolni figyelmen kívül kell hagyni az ilyen kérdéseket/értetleneket és akkor minden napod ezerszer nyugodtabb lesz és nem fogjátok magatokat felbaszni agyilag.
2017. aug. 4. 20:01
 17/18 anonim válasza:

"Köszönöm a segítségeket. Most rendeltem egy ilyet: Digitális - analóg átalakító audio konverter 1m toslink kábellel. Ezzel meg lehet oldani ugye?"


Eddig a válasz/kérdésedig még mindig nem tudtad felfogni, hogy nincs audio kimenet, mígnem határozottam felhívtam rá a figyelmedet #ma 17:08# hogy értsd már meg.. .


Tehát 17:08-ra sikerült (remélem) megértened hogy ezen a TV-Monitor-n nincs fejhallgató kimenet, sőt még abban is segítettem hogy minden fejhallgató jack dugós, és a készülékek elején van (mert hát hol is lenne, ezek a h/ülye gyártók már csak ilyenek).


Továbbá javasoltam, hogy olvasd el a felhasználói kézikönyvet, hogy nem tudod értelmezni a benne leírtakat és ábrákat - pl.: a képeken világosan oda van írva, hogy input (bemenet) -, arról Én nem tehetek.


Az, hogy a kérdés rossz kategória, és hiányos, az még egy lapáttal tesz az egész feeling-re.


- És igen, azért volt már régen is ennyi idióta kérdés és értetlenkedés, mert az elmúlt 25-30 év alatt az oktatás megváltoztatása miatt a GYK IQ-ja 90 alá ment (az itteni felhasználók átlagéletkora 21) -nézd csak meg a kérdezőket, és a válaszokat, 10-ből 9 se kérdezni, se írni nem tud-.

2017. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Még az a szerencse barátom hogy te itt vagy nekünk nem is tudom hogy hol tartana a GYK társadalama nélküled. Ha te nem lennél ezen az oldalon akkor biztos hogy sokkal rosszabb lenne a helyzet. De így hogy itt vagy legalább bírod képviselni azt az egy embert a tízből aki tud helyesen kérdezni és írni.
2017. aug. 4. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!