J.Gergő kérdése:

Melyiket a kettő közül?

Figyelt kérdés

Kinéztem 2 db apple terméket macbook pro (2015) valamint egy ipad pro 10.5 . Ezek közül melyiket lenne ideálisabb megvásárolni. Használatáról annyi, hogy lenne minimális képszerkesztés valamit videó szerkesztés.

Válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 5. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy 2016-2017 es macbook pro.
2017. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az iOS nem igazán alkalmas ezekre a feladatokra. Vagyis alkalmas, de nem kényelmes vele videót vágni, inkább kényszermegoldás.

Ráadásul az iOS appok nem teljes értékű alternatívái a rendes, OSX-re telepíthető programoknak (Photoshop, Lightroom, Final Cut Pro Stb.)


Szóval szerintem Macbook Pro

2017. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én is erre jutottam végül, hogy egy macbook pro-t vásárolok.
2017. aug. 10. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Videó szerkeztés jelenleg semelyik iPad nem alkalmas igazán. Inkább Macbookot vegyél.Bár itt az ár határt nem írtad le,de mindenkébb macet
2017. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Maximum 350 ezer az a pénz amit szánok rá.
2017. aug. 11. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyiért Pro-ból csak használtat kapsz, a legolcsóbb Air is 360-ról indul..
2017. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Használtat is néztem. Egyenlőre nem telik újra. Találtam 300 ezer körül 2015 -ös prot. Csak bennem van az, hogy megveszem és mi van ha pár nap múlva kiderül van valami baja. Lehet inkább még gyűjtök és vásárolok egy újat.
2017. aug. 14. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyenből én sem vennék használtat. 300e Ft túl sok pénz ahhoz, hogy befürödjél vele. Már csak az SSD és az akkumulátor élettartama miatt sem szarakodnék használttal.
2017. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!