Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS vagy Xbox, melyiket vegyem?

PS vagy Xbox, melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Nos elég tágan fogalmaztam, de melyik konzollal járnék jobban?

Ugy értem, melyikre van több játék, és melyik húzná ki sokáig?

Mert nem szeretném ha hamar elavulna, azért egy pár évet legyen nálam...

Előre is köszönöm, írjátok meg, hogy ti melyiket ajánljátok és mik a tapasztalatok!



2017. aug. 7. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

És a ps-t választanám, azért mert annak az exkluzívjai nekem nagyon bejönnek.

Technikailag hasonlóak, nem érdemes ezzel foglalkozni. Kb egyszerre lesznek elavultak is.

2017. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

elfelejtettem odaírni, hogy használtam venném, mert nem lenne olyan sok pénzem rá, hogy újat vegyek :D

a gta-5, cod, nfs, ilyenekkel szeretnék leginkább játszani majd :)

2017. aug. 7. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet neked xbox, mert azt feltörték már (lehet a ps-t is, de a használt xboxok 90%-a feltört)
2017. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Attól függ melyik konzolokról beszélünk, az xbox one és a ps4en nincs kalózkodás, a 360on és ps3on viszont van.
2017. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na még mindig nem jutottam el odáig hogy vegyek, de már a kör leszűkült az Xbox 360 vagy a One-ra...

tudom hogy a One-ra drágábbak a játékok, de tényleg több játék jött ki rá?

2017. nov. 26. 12:51
 6/6 anonim válasza:
Hosszútávon szerintem a One jobb,mert arra fognak kijönni a játékok, 360-ra már kevésbé.
2017. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!