Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nikon Coolpix s3000? Valaki...

Nikon Coolpix s3000? Valaki tud mondani róla valami jó véleményt használata után? Ilyet szeretnék vásárolni!

Figyelt kérdés

Vagy úgy egyáltalán Nikon, vagy Cannon legyen a márka?A Cannon valamelyest drágább,de mivel az volt digi tipusban régebben nekem így ahhoz húz a szívem jobban!Viszont régi tekercsesben kipróbáltam a Nikont is, és akkor meg az szuperált! Nem tudok dönteni :(

Szerintetek?


2010. máj. 24. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Nikon Coolpix s3000 van. Igaz, hogy még csak 1 hónapja van meg, de nagyon szép fényképeket készít, könnyű használni. És külsőre is szép szerintem, nagyon vékony, a gombok pedig "jól helyezkednek el". :D

Azt mondják, fényképezőnél a Nikon a legjobb, mivel az csak fényképezőgépeket gyárt, nem úgy mint pl.: a Samsung, vagy az Olympus.

Canonom még nem volt, így arról nem tudok véleményt mondani, de jó lehet, mivel láttam, hogy elég drágák.

De én a Nikon pártját fogom. :)

2010. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt,sokat segítettél a döntésben :)

Most már 99 százalék, hogy nekem is ilyenem lesz :p

Már alig várom!

:)

2010. máj. 24. 11:32
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja és ezt most találtam!

Nagyon hasznos leírás!

:

[link]

2010. máj. 24. 15:54
 4/5 anonim válasza:

A Nikon és a Canon "rokontársaság", de én mégis a Nikont választanám.

Canonból inkább a nagyonkomoly gépek a jók.:)

Pont Nikon S3000 szerettem volna, de most Fuji Finepix JV100-asom van.


(Én egy régi Nikon analóg gépet szeretnék beszerezni, mert az nagy buli, hogy csak pár képet csinálhatsz, nemnézheted vissza, és csak az előhívás után látod, miilyenre sikrült.:D)

2010. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem van egy olyanom ;) Még ballagásra kaptam 10-en éve,nem tudom pontosan 15 talán? :D Kell?
2010. jún. 29. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!