Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tévé vásárlás előtt állok....

Tévé vásárlás előtt állok. Tippek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy tv-t de gondban vagyok a választással.

Leginkább filmezésre, és néhai játékra (ps4) lenne használva, de egyáltalán nem hardcore szinten, haverokkal alkalmanként Fifa.

Minél nagyobb képernyőátlót szeretnék ez ilyen 47-50 inchet jelent, és nézelődtem de sajnos akadályba ütköztem.


120-125 ezer forint lenne a max keret, és itt csak igen az alja van az LG-knek. Az lenne a kérdésem, hogy megéri 122ért egy LG-t, vagy kisebb 43-as átmérőjű LG-t vagy Samsungot ajánlotok?


Engem eléggé vonzz a nagyobb átló, de nem tudom, hogy ebben az árban mennyire jók a tévék.



2017. aug. 10. 00:34
 1/4 anonim válasza:

Szia

Hasonlo cipoben jartam en is , en egy 82cm-es Samsung FullHD TV-t vettem 72k-ert , de ahogy mondod hogy nagy atlo szamit , akkor neked ez lesz a megfelelo TV :


LG FullHD 47" 119cm


[link]

2017. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Elozo vagyok


Az az LG 110K , de ha van meg 20k-val tobb penzed es annyira nem szamitanak a "top markak" (LG , Sony , Samsung) + ahogy mondtad a kepatlo vonz , akkor ez a TV jobb valasztas :


Orion FullHD 55" 140cm


[link]

2017. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szinten elozo vagyok


Nem mintha ekkora osszeg(ek) mellett sok lenne a szallitasi dij , de vedd azt is figyelembe :)


Sok sikert a TV-hez ,es jo Fifazast a haverokkal ;)

2017. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, végül egy LG 43 colos lett ;)
2017. aug. 11. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!