Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Emagról/ Edigitaltól rendelt...

Emagról/ Edigitaltól rendelt mar valaki TV-t?

Figyelt kérdés

Olyan 100-150 et szánnék tvre és ott vannak "jó akciók" de ha beszarik garanciát hogy érvényesítem stb


Vagy szerintetek nem éri meg náluk vásárolni?



2017. aug. 10. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

az emag akciói, mókusvakítás, ha rákeresel mások mennyiért adják ugyanazt a típust, rájössz, hogy az EMAG akciós ára az a piaci ár kb.


Garanciát ugyanúgy ahogy máshol.


MALL-tól ne rendelj soha.


EMAG jó, ED kicsit drágább, de megbízható.

2017. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Edigi? Azzal mi lehetne a gond? Pont úgy érvényesíted, mint bármelyik másik műszaki áruház esetén.
2017. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak olyat vegyél, amire gyártói garancia van. Hivatalos garanciapapír legyen kitöltve, nem a bolt által gyártott.
2017. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

Én Aqua online vettem, minden rendben volt eddig.

Rendes garanciát adtak, szervizre a saját szakboltban, ott veszik át és szervizelik is, ahol vásárlás után személyesen átvettem (AQUA electromax Dohány utca).

2017. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem eddig az edigitáltól van tapasztalatom az is egy billentyűzettel kapcsolatban, sokat kellett sorban állni mire hívtak hogy vissza vegyék a terméket... de pénzt vissza fizették rendesen, csak ez kis tétel volt, nem tudom nagyobb összegnél hogy reagálnának.


Akkor próbálok olyat kifogni, hogy gyártói garis legyen

2017. aug. 11. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Az eMagnak nagyon rossz a supportja. Nagyon durva dolgokat meg mernek csinálni a vásárlókkal, csak tudnám, hogy ilyenkor hol a fogyasztóvédelem. Rendeltem már tőlük olyan márkát, ami máshol nem is kaphato, szerencsére nem volt gond vele. De a legtöbben sokat szívnak, amikor érvényesíteni akarják a garanciát.

Az edigit régen nagyon szerettem, újabban már nem mindig megy olyan olajozottan az ügyintézés, de azért gond még nem volt velük ilyen téren ( csak párszor előfordult, hogy ügyesebben kellett érvelnem és határozottnak lennem, amikor le akartak koptatni).

Az elmúlt években az Aqua lett a kedvencem. Nagyon széles az áruválasztek, gyorsak és kedvesek az ügyintézők. Sokat vásároltam mar náluk, nem volt gond sosem az garanciális ügyintézéssel sem.

Árban nagyjából az, mint az edigi, de hasonló tudású terméket is találhatsz náluk sokszor jobb áron, mint a másik webshopban.

2017. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ÉN mindig edigitalról rendelek, megbízható. És még a kisszálítás is jó. Egri vagyok és 1 nap alatt megjött a gamer egerem + billenytűzet. Ajánlom mindenkinek! Eger kb. 120km. Pesthez.
2018. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FerenczyErvin válasza:

Edigitált nem ajánlom.

Mostanra nagyon gáz lett.

Nézz szét a következő csoportban, mi minden történ ott az utóbbi időben:

[link]

2018. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!