Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » E-cigi rendelés? (több lent)

E-cigi rendelés? (több lent)

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam e-cigire, egy nagyon olcsó és kezdetleges készüléket vettem először, hogy egyáltalán beválik-e.

Be is jött, nagyon szeretem, viszont ez a kis szar már a halálán van és szeretnék valami komolyabbra beruházni (ezn még gomb sincs)

Maximum 12 ezret tudnék kiadni érte, de szeretnék valami normálisabbat. Nem kell nagyon profi, csak legyen strapabíró és lehessen rajta beállítani az erősséget. Esetleg tudnátok ajánlani pár készüléket? Netről tervezem rendelni, webshopokon szétnéztem, utánaolvastam de még mindig kicsit laikus és bizonytalan vagyok...

Valamint azt nem értem még, hogy ha a porlasztója elromlik (tudom, szoktak hozzá adni tartalék porlasztókat, de ha már elhasználódtak azok is), dohányboltokban lehet venni bele porlasztót? Vagy hogy működik ez?


2017. aug. 12. 20:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!