Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A házimozim nehezen olvassa...

A házimozim nehezen olvassa be a dvd-ket, mivel takarítsam ki az olvasóját?

Figyelt kérdés
Tísztító cd nem jó, arra gondolok hogy leszedem a burkolatot és valamivel megtakarítom óvatosan.
2010. máj. 24. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszta alkohollal!!!
2010. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cipi8 ***** válasza:
Lehet kapni tisztító lemezt! Ez egy sima Audio cd vagy Dvd amin egy pici kefe és egy kis szövet darabka van és még van vele egy kis tisztító alkohol amit rá cseppentesz és a lemezt behelyezed utána csak le kell játszani a rajta lévő zenéket vagy videókat, amíg a teljes lejátszás tart addig a fejet takarítja! Nekem bevált! Ja Cd szerintem jobb mert ugyebár azt minden (gagyik) is jól viszik! Kb 500-1500 Ft. közt mozog az ára és egy életre elég.
2010. máj. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon ajánlom a tisztító lemezeket mert több kárt csinálnak mint hasznot! (szervizes vagyok)
2010. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nembiztos, hogy a kosz a baja..
2010. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!