Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet venni 90-100 ezerből...

Lehet venni 90-100 ezerből egy olyan gépet/laptopot, amivel lehet lagg nélkül videót vágni? Ha igen írjatok márkát, típust!

Figyelt kérdés
Jelenleg 90k áll rendelkezésemre, egy király megbízható gépet lehet valyon venni ebből?

2017. aug. 30. 00:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
Laptop nem jön ki belőle, de egy asztali igen, monitor nélkül.
2017. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Viccnek is rossz, hogy ennyiből kapsz egy király, megbízható gépet. Maximum telefont kapsz ennyiért jót. Nagyon irreális sok magyar elvárása, mert ez a nép mindenből ezt csinálja. Mindig minden olcsón legyen jó.
2017. aug. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minimum 150k környékén már össze lehet rakni erre egy konfigot.
2017. aug. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Lenovo, Asus, Dell.De ennyiből nem tudsz normálisat venni. Max lassú procival és beépített kártyával. Azokkal meg sokra nem mész. Kicsit még gyűjts rá. 130-160eret körül már simán tudsz venni egy normálisat.
2017. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ár-érték arányban a laptop vagy az asztali éri meg jobban?
2017. aug. 30. 10:45
 6/12 anonim ***** válasza:

130-160 környékén nem kapsz normális notit újan, max használt üzletit

Viszont asztali kijön.

2017. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindennel együtt? Külön vegyem bele a cuccokat, vagy egy előre összerakottat? Ha leírnád, hogy ennyi pénzből miket vennél, hogy egy teljes asztali gép kijöjjön, megköszönném!!! :))
2017. aug. 30. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Javaslom regisztrálj ide [link]
2017. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem gyűjts hozzá kb még ennyit... én nem rég raktam össze egy elég korrekt gépet munkához, de ennyiből csak a proci, alaplap és a memória jött ki. ehhez még kelleni fog egy gépház, videokártya se árt, ha már videózni akarsz, hdd, esetleg egy ssd, és már ott is vagy bőven 150 felett. Én eddig olyan 140-et öltem a gépbe úgy, hogy a gépház és a táp már megvolt (persze kb ez a legkevesebb költség), hdd-ket is a régi gépemből raktam át, és videokártyát nem vettem, mivel elég ami a prociban van. Lapost meg felejtsd el, azt csak akkor éri meg, ha utazgatsz, és vinned kell magaddal, otthon nem érdemes laptopot tartani, kb. másfélszer annyiba kerül, mint egy asztali, nem beszélve a javításról, ha valami tönkremegy benne..
2017. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Ha van valakinek egy jô linke, ahol TELJESEN kezdőknek leírják, hogy mit kell venni a gépbe és miért, akkot küldje el!!!

2017. aug. 31. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!