Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A TV-ben akadozik az adás. Miért?

A TV-ben akadozik az adás. Miért?

Figyelt kérdés
A szóbanforgó TV készülék egy SONY BRAVIA KDL-32WD600. Pár napja kezdődött a probléma, minden csatornán akadozva megy a műsor (digitális csatornák), a youtube-ról indított videók fél percnél megállnak (ha belevitetek pár percet akkor elindul és fél perc után ismét megáll). A kézikönyvet átböngésztem de ilyen hibákról nem találtam semmit..

2017. szept. 2. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha satos akkor lehet gyenge a fejnek a jele, ez lehet maga a faj vagy rossz beállítás is.

Ha kábeles nem tudom.

A yutubnál ne wifit használj ha olyan is lehetséges, hanem utp kábelt!

Lehet hibás maga a telepített böngésző is ha azzal éred el, maga a youtube progi (app) nem szokott bajos lenni, jól szokott működni.

2017. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez kábeles sajnos..


Ebben a változatban nem volt böngésző csak pár alkalmazás, a youtube-ot is úgy használom, a kábeles megoldást viszont nem használtam, de kipróbálom, köszi:)

2017. szept. 2. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hiba amiről írsz, lehet saját eredetű. A bejövő kábel belemegy a beltéri egységbe, onnan a tv be, közben elágazik a router felé. Ez legkevesebb 6 érintkezéshiba lehetőség. Most jött el az ideje, valaminek a kilazulásának ( Meleg-hideg váltakozás ) Érdemes átnézni a csatlakozókat. A lazákat meghúzni, az összetolósokat megmozgatni...

Vagy kihívni a szerelőket.

2017. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli ***** válasza:

Igen, lehet helyi eredetű.

Először egyébként nem a beltéribe megy, hanem van egy splitter, aminek egyik ága a modembe, másik pedig megy tovább, ha van beltéri akkor abba, ha nincs akkor az osztókra tévékhez.

Nem minden esetben van beltéri, van aki ci modult és smart kártyát használ a digitáéis adókhoz, mint én is.

Na szóval az összes kötést át kell nézni, ha kell újra szerelni, jó a sima tekerős F csatlakozó is ha jól megcsinálod. A szolgáltató roppantósakat használ.

Ha családi házban laksz, lehet rossz az oszlopon is a csatlakozás.

2017. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Időközben kiderült, hogy a csatorna akadással más is küzd a környéken, szóval az valószínüleg szolgáltatói gond.. Viszont ma próbáltam usb-ről filmet nézni és az is 1 perc után megakad és nem megy tovább
2017. szept. 3. 15:47
 6/6 A kérdező kommentje:

MEGOLDÓDOTT


Kikellett húznom pár órára a konnektorból, amióta bedugtam még nem jelentkezett egyik probléma sem

2017. szept. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!