Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vannak olyan MIDI eszközök FL...

Vannak olyan MIDI eszközök FL Stúdióhoz, amiket ha csatlakoztatok, egyből passzolnak a programhoz és működik?

Figyelt kérdés
Anno vettem egy Novation Launchcontrolt, viszont ez meg éppen az Abletonhoz passzol, ha jól tudom kifejezetten hozzá készítettik a Novation cuccokat.

2017. szept. 3. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy midi billentyűzetem, de van mikor egy idő után nem ismeri fel fl, és ki-be dugom újból, akkor megjavul, akkor az se kompatibilis vele?
2017. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neem, az teljesen más. Az vagy USB probléma vagy pedig össze-vissza dugdosod a midit. :D
2017. szept. 3. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, a midi eszköz csak egy bemenet. A normális programokat

(ableton, fl) tudod állítani, hogy melyik kontroller

mit vezéreljen.

Olyan, hogy "egyből működik" nagyon kevés van, és az

is úgy működik egyből, hogy előre beállítgatták a

kontrollereket valami funkció szerint.

Te is tudsz templatet csinálni hozzá, oké, hogy el

fog menni rá pár órád, de utána tökéletes lesz.

2017. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 brokenbone válasza:
elvileg simán kell működnie...fl, beállítások, midi beállítások, nyomsz egy refresh-t, felismeri a midi cuccodat, enable gomb és mehet a durvulás. én mpd-t használok, mondjuk az mindig is fl kompatibilis volt, ezt a novation kontrollert nem ismerem...de nehezen hiszem, hogy ne menne az fl-hez, elvégre a legnépszerűbb daw, kb az egész világon. amit én használok, akai mpd218 is elvileg leginkább ableton kompatibilis, mégsem volt vele soha gond fl-el.
2017. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!