Ultra HD TV tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen a képminősége? Melyik szolgáltatónál vagy? (UPC,Digi,...) Velemények,tapasztalatok? Samsung ue43mu6102-t szeretnék vásárolni.

2017. szept. 11. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha szabad Kósa Lajosi fordulattal élnem, azt tudnám mondani: az Ultra HD tévé képminősége Ultra HD.

De! Nem vennék még UHD tévét 2-3 évig. Egyrészt még aránytalanul drága, másrészt abszolút nincs elterjedve az UHD műsorszórás. Megpróbálnék pár évet kihúzni valahogyan full HD-vel, és amikor értelme lesz, lehet venni UHD-t, feleannyiért, mint amennyibe most kerül.

Ha abszolút nincs tévéd, akkor is azt mondanám, hogy hagyd az UDH-t még abban a korban, amikor sok szolgáltató még a HD-ért is felárat kér.

2017. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy LG van. Képminőségre jó, már ami egy TV-nél jó-

nak mondható. PR Telekomnál vagyok, de nincs rákötve a

kábeltévé a tévére, NAS-ról nézem a filmeket. Ha néha

játszok, ott a 4K előny, sokkal szebb kép közelről.

Filmeket tekintve valós 4K film ritka, mint a fehér holló.

Legalábbis egyelőre. Tökéletesen elég lenne erre a célra

egy fullhd. Előnye talán annyi, hogy ismeri a h265-öt,

külön egység nélkül is. Nem bántam meg, hogy megvettem.

2017. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kb. Csak 10 ezerrel drágább a Full HD-nál. Nem akarom pár év múlva lecserélni.
2017. szept. 11. 15:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem sokkal drágább (bár ezt furcsállom), akkor nem kérdés. De én jóval nagyobb árkülönbségről tudok - lehet, hogy rosszul.
2017. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
[link] (UHD) [link] (FHD)
2017. szept. 11. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt egyedül a PQI az, ami elég almásnak tűnik. Látni kellene a képét saját szemmel.
2017. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ejha, tényleg leszivárgott a megfizethető kategóriába. Szerintem te már meg is győzted magad. Bár attól függetlenül értelmetlen egyelőre, de kívánom, hogy bőven bírjon ki annyit, hogy megelégedéssel használd akkor is, amikor minden UHD lesz.
2017. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: mi az a PQI?
2017. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6: hülye vagyok, Google, 2 másodperc. Már tudom :)
2017. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne az adatoknak hagyatkozz(PQI), nézd meg az áruházban ugyanazt az adást a két tévén, és ítéld meg magad melyiknek szebb a képe. Amúgy nekem is UHD tv-m van,és nagyon meg vagyok vele elégedve. Még mielőtt kérdeznéd, kábeles Digi-nk van.
2017. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!