Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elvetemült ötlet CRT tévét...

Elvetemült ötlet CRT tévét vásárolni?

Figyelt kérdés
[link] erről lenne szó. Tudom egy nagy minőség, de tetszik benne, hogy jó nagy, igazából a felbontás nem érdekel, divx-es filmeket néznék rajta, ugyanis az itteni nettel egy HD film 2 nap alatt jönne le, így nem használnék ki egy lapos tévét.
2017. szept. 16. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen, az. Lomtalanításkor egy csomót kidobnak, ami még jó, ingyen lehet szerezni. Ha nem olyan környéken laksz, akkor meg ennek az árnak a tizedéért lehet venni egyet mondjuk Jófogáson. Egyébként maga az ötlet nem feltétlen "rossz" sokan használnak még CRT tévét (köztük én is, arra a napi 10-15 percre amit nézem nem éri meg venni másikat).
2017. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem maga a CRT teve az elvetemult otlet, hanem kiadni erte nnyi penzt.
2017. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nagy? Azt belekalkuláltad, hogy a filmek 21:9-es képarányúak és így a kép teteje-alja egy nagyon nagy fekete sáv lesz csak? Ezek a régi 4:3-as CRT tv-k nem valók már semmire, ráadásként még a szemet is tönkreteszik, mert szó szerint bombázzák a port feléd.


A divx az egy codec, kb. 10 évvel ezelőtt volt divat. Nem is tudom hogy egyáltalán vannak-e még ilyen codecel filmek.

2017. szept. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jó! A digiális adások a lapostévén is így jelennek meg, alul-felül ott van a fekete csík!
2017. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Mondjuk CRT tévék a jófogáson is 20-25 ezer forint körül mennek, s azok használtak. Nem vagyok egy nagy lapostévé párti, mert nem is nézném sokat, naponta, inkább 2 naponta 1.5-2 órát max, egy film erejéig.
2017. szept. 18. 03:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy használható állapotú AKAI tv fent, a gyerekek nézik. Nincs a világon semmi baja, de ebbe már szinte mindent beépítettek, scart kábellel csatlakoztatható. Csak tuner nincs benne, de van hozzá set top box.
2017. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ennyiért már bőven lehet használtan lapos TV-t venni, vagy esetleg már jobb monitort is.


Kevesebb fogyasztás jobb, élesebb kép, hosszabb élettartam.


Semmi nem szól a CRT tvk mellett. :)

2017. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!