Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógépről az iPadre...

Számítógépről az iPadre rátöltött képeket nem tudom letörölni. Valakinek valami ötlet? Többi lent

Figyelt kérdés
Windows 7 op. rendszert futtató számítógépről az iTunes-on keresztül egy nem jailbreakelt iPadra feltöltöttem egy fotós mappát, viszont nem adja ki a törlés lehetőségét ha kijelölöm a mappát. Próbáltam közvetlenül az iPadről letörölni, és az iTunes-on keresztül is, de nem sikerült lévén nem Mac iTunes. Valami ötlet?

2017. szept. 17. 16:21
 1/3 anonim válasza:
Én Syncios nevű programot használom, azelőtt nem tudtam sem iphone-ra, sem iphone-ról fájlokat átrakni. Én sem tudom a telefonról törölni a képet amit ráraktam, de a Syncios-on keresztül igen. Szerintem ha letöltöd, megoldja a problémát.
2017. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Captain Logic ***** válasza:
Úgy tudod törölni, hogy törlöd a gépről, és újra szinkronizálod.
2017. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ha nem sikerül majd megyek az Apple-höz.
2017. szept. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!