Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus Memo Pad hd7 vagy iPad 2...

Asus Memo Pad hd7 vagy iPad 2 jobb rajzoláshoz? Esetleg iPad mini1? Melyiknek jobb a kijelzője hozzá?

Figyelt kérdés

#rajz #iPad 2 #Asus Memo hd 7
2017. szept. 20. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy nekem egy Memo Pad hd7-em van. Az Autosketch rajzprogrammal el lehetett vele butáskodni, de semmi komoly. Ha felkötöttem gépre, nem tudott úgy funkcionálni, mint egy Wacom tábla. Az Asus nem vette be a hegyes hegyű érintőceruzát, csak azt a puha, buflihegyűt, nem lehet vele pontosan dolgozni. Mondjuk eredetileg más célból vettem, ezt csak kipróbáltam. Plusz már elég régi jószág, a legtöbb program alatt már röcög. Annak idején nagyon szerettem.

Mindenképpen kijelzős rajztáblát akarsz? Nem jó a digitalizáló tábla?

2017. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Nem szeretnék digitalizàló tàblàt. Ahhoz már kell laptop is,hogy nálam legyen. A lényeg az lenne,hogy ha jön az ihlet rögtön tudjak megjeleníteni ,ezért gondoltam egy iPad-ra,ami elfér a tàskàmba és ott van ha szükségem van rá....a digitalizàló tábla maceràsabb nekem. Tudom egy igazàn jó kijelzős tablet ára elég magas és így egy egyszerűbbel pedig lehet,hogy nem fogom azt elérni amire gondoltam.

2017. szept. 22. 06:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha. Ertem. iPadeket meg sosem fogtam a kezemben sem, szoval nem tudom. Amugy ezek a regebbi modellek kaphatok meg? Az iPad mini 4et neztem es a 2017es 9.7"os kiadast (mas celbol), de azok is eleg dragak. Egy iPad mini 2t lattam hasznaltan, meg mindig 120ert.

Es ehhez kepest a wacomnak ilyen termeke is van:


[link]


Nem sokkal dragabb, mint egy regebbi tipusu hasznalt ipad.

2017. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!