Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Opel Astra G autorádio bekötés...

Opel Astra G autorádio bekötés. Vettem egy Sal VB3000 rádiót mindent úgy kötöttem be ahogy kell de be se kapcsol mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy JVC rádió van benne de elég leharcolt. Ezért is vettem újat. Mindent a bekötési rajz szerint tettem azonban de se kapcsol az új rádio mit lehetne tenni? A piros és sárga vezetéket megcserélhetem?

2017. szept. 21. 08:16
 1/9 Wadmalac ***** válasza:

Gyújtáson sem éled?

Nem simán biztosíték ment ki?

2017. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyújtáson sem kapcsol be. Nem látom sérültnek a biztosítékot.
2017. szept. 21. 08:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy Pioneer rádiót tettem be nem rég, és csakugyan meg kellett cserélni a piros és sárga vezetéket. Bár bekapcsolt csere nélkül is, csak elfelejtett minden beállítást. És egy antenna átalakítót is kellett vennem hozzá, de az biztos van már neked.
2017. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van egy Sony rádióm is amit az előző automban használtam. Azonban az a rádió sem működik ezzel a bekötèssel. A kábel megcserélés segithet?
2017. szept. 21. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor cseréld meg. Egyenlőre ez az egy lehetőséged van.

Az előző rádió hogy volt bekötve? Az működött?

2017. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A jvc rádionál ami jelenleg benne van az rajz szerint van bekötve és működik
2017. szept. 21. 09:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Sikerült annyi hogy halvanyan vilagit a kijelzo mikor nincs gyujtas akkor lemerulhez az aksi?
2017. szept. 21. 09:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyomon vagy már. 1-2 óra alatt nem merül le az akku.
2017. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült teljesen jól működik köszönöm a segítséget
2017. szept. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!