Mi érné meg jobban?

Figyelt kérdés

sziasztok!

hangszórót szeretnék venni 40 és 60 ezer között.Mit ajánlotok? Én a JBL flip 4-et vagy a JBL charge 3-at néztem. Szerintetek melyik éri meg jobban? A válaszokat előre is köszönöm!!!



2017. szept. 26. 17:38
 1/5 anonim válasza:

A Charge 3-mat ajanlom!

Nekem is charge 3-masom van es nagyon jol szol😀. 1000x jobban mint a flip 4. Egyik haveromnak flip 4-ese van es annak nem olyan jo a basszusa mint az osszes charge-nak es arertekben nem olyan jo mint a charge 3.

Remelem hogy tudtam segiteni egy kicsit😁

2017. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. szept. 28. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Flip 4 tisztábban szól, főleg közepes és magas tartományban. A Charge 3-nak sokkal erősebb és szebb basszusa van. Érkebn kb 8 ezer a külömbség. Neked kel eldönteni, hogy mi kell. Én is most veszek, még én se tudtam dönteni, hogy flip 4 vagy charge 3
2017. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részemről Charge 3

Töltheted róla a telódat, vízálló, annak ellenére hogy akkora mint egy termosz jó hangos is: <80db

2017. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csakis Charge 3.
2017. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!