Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen Bluetooth-os hangszóró...

Írjon be egy nevet kérdése:

Milyen Bluetooth-os hangszóró 15E Ft alatt?

Figyelt kérdés
JBL GO hangszórót szeretném leváltani, iskolában szünetben, biciklizés közben, és egyéb kinti tevékenységek közben való zenehallgatásra. A GO-ban azt nem szeretem, hogy számomra halk, és kevés a basszusa (nyilván kicsi, olcsó hordozható hangszórótól nem szabad sokat elvárni).A lényeg az lenne, hogy hangos legyen viszonylag, több basszusa legyen. Én egy Skullcandy Barricade Mini-re gondoltam, eddig az a legszimpatikusabb, de várok véleményeket:)

2017. szept. 29. 16:27
 1/2 anonim válasza:
Nekem JBL go-m van, 10 000ft körül volt, és nekem csak pozitív élményeim vannak, jól szól(hangos, jó a basszus) De mivel azt írtad nem, jó neked így nem tudok mit ajánlani
2017. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyi minden van a piacon, hogy nem igaz. Nem csak Jbl létezik. A Go pedig ritka szar ár-érték arányban. Esetleg Proda X6?
2017. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!