Mit vegyek? (. )

Figyelt kérdés

Szóval, nem rég volt a szülinapom, és kaptam egy kis pénzt, így összejött 120ezer forint, amit tartogattam eddig. Ezekben gondolkoztam, de nem tudok dönteni:

1: Bluetooth hangszóró: JBL Charge 3 vagy JBL Extreme

2: Táblagép: Huawei MediaPad M3 10 32GB vagy Apple iPad 9,7" 32GB


Ha van jobb javaslatotok esetleg, akkor írjátok nyugodtan!



2017. aug. 30. 16:32
 1/3 anonim válasza:
51%
ha engem kérdezel én az Ipad ot venném de nem tudom hogy mi az elsődleges felhasználási területed mert hogyha játszani kell android ha dolgozni apple és csak akkor ha megtérül az ára :D a charge 3 nem rossz az extreme az csak annyit tud hogy nagyobb basszusa van én a 3 mast ajánlom simán megteszi az is
2017. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a harmadik opció még az, hogy új asztali gép, mert a mostani már elég elavult, de ahhoz még gyűjteni kéne ugye.
2017. aug. 30. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

a 2 közül Bluetooth hangszórót venném (nekem mindig baj h a konyhában ha főzök valamit nincs normális hangforrás) (Igen 18 éves fiú létemre szeretek főzni)


Viszont a múltkor én is ott voltam ahol te, és arra jutottam h egészen idáig csak termékeket vettem. Mostantól viszont utazásra költök. Például ha hozzátennél még egy kicsit, akkor 120k-ért mehetsz Brazíliába oda-vissza + szállásra spórolj és láss világot. :)


18F

2017. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!