Nintendo switch-et megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Tudom,tudom volt már többször is ez a kérdés de ahogy elnéztem azok már pár hónapja voltak.Ezért gondoltam,hogy megkérdezem,hátha van valami fejlemény vagy ilyesmi,mert befektetnék egybe.Igazából mostanába megtetszett ez a hordozhatóság és mivel amúgy is sokat vagyok suliba,plusz még keveset is vagyok otthon így gondoltam,hogy veszek egyet.Esetleg még a Ps vitát néztem az azért lenne jó mert ahogy láttam van rajta internetes kereső(tudom nem ez a rendes neve hogy internetes kereső de nemnem jut eszembe a normális neve :D )

Most van egy Ps Vr-om de annyira nem tetszik úgyhogy gondoltam hogy lecserélném erre.

Főleg azoktól várnám a válaszokat akik rendelkeznek ilyen géppel,de természetesen mindent meghalgatok ! :)



2017. okt. 2. 20:09
 1/3 Krisipoke ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mire van szükséged.


Nintendo gépet általában a Nintendo játékok miatt éri meg venni. Zelda, Mario, Pokémon, Kirby, Metroid, Donkey Kong, Pikmin, Yoshi, Fire Emblem, Smash Bros, Splatoon, stb... Persze, most a Switchben nagy szám, hogy egyszerre hordozható és otthoni konzol is, és hogy akár magaddal vihetsz egy Skyrimet, Fifa 18-at, Doomot, stb, de a leginkább akkor fogod tudni kihasználni, ha szereted a Nintendo játékait, vagy legalább érdeklődsz irántuk.

Még viszonylag új a Switch, ezért nincs rá elképesztő mennyiségű játék, de amik vannak, azok között rengeteg a fantasztikus (Zelda Breath of the Wild, Mario Kart 8 Deluxe, Splatoon 2, Arms, stb), és most jönnek még egyéb nagy címek, mint a Super Mario Odyssey, a Fire Emblem Warriors, a Xenoblade Chronicles 2, a Kirby Star Allies, és még sok más.


Nekem megérte megvenni, mert szeretem ezeket és az ilyen jellegű játékokat. Ha téged is érdekelnek, abszolút megéri, és egyre jobban meg fogja. Ha nem, akkor is lehet miért venni egyet, csak lehet, hogy kevésbé használnád ki.


Amúgy igaz, hogy a Vitán van böngésző, de tudtommal csak Wi-Fi kapcsolattal működik, tehát egy hotspothoz kell csatlakoznod, hogy lehessen. Illetve nagy a valószínűsége, hogy a Switchben is lesz funkció, ugyanis a Nintendo az előző 2 otthoni, és előző 2 hordozható gépébe beletette a lehetőséget, még ha nem is mindegyikbe megjelenéskor.


A Vita mindenképp olcsóbb, viszont már nem nagyon támogatják új játékokkal. Ha még hordozható konzolban gondolkodsz, szerintem egy utánajárást mindenképp megér a Nintendo 3DS család valamelyik tagja, azt még a mai napig támogatják, és a több, mint 20 éves konzolos pályafutásom alatt a kedvenc masinámmá nőtte ki magát. :)

2017. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,igen szeretem ezeket a játékokat ezért gondoltam rá.Köszi a vâlaszt és a segítséget,ment a zõld kéz :)
2017. okt. 3. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én switch és 3ds között vaciláltam.

És végül vettem egy 3DS XL-t, amit máig nem bántam meg. Én úgy vagyok hogy hetente 6-9 órát buszozok, és gyakran kell várakoznom is, szóval arra gondoltam veszek egy kézi konzolt.


Előszőr a switch-re hajlottam, de aztán rájöttem hogy azt sokkal nehezebb használni buszon, meg az csak egy "félig" hordozható konzol, míg a 3DS pont erre a legjobb. Az is fontos szempont volt nálam hogy milyen a játékkínálat. 3DS-en tudok játszani régebbi DS játékokkal, meg eléggé sok jó játék jött ki rá. A switch-en a Zelda érdekel nagyon de azt meg tudtam oldani PC-n emulátorral (igen 3DS/DS játékokat is meg lehet oldani, de az nem az igazi).


Én azt javaslom próbáld ki őket előtte.

2017. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!