Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó minőségű fejhallgatót...

Jó minőségű fejhallgatót lehet találni 10 ezer forintos árkategória alatt?

Figyelt kérdés
egyszerű vezetékes sztereo fejhallgatót keresek mobilos zenehallgatáhozés nem tudom hogy amik pl. tescoban vannak kirakva olcsóbb sony modellek, vagy hirtelen nem is tudom miket láttam még 5-10 ezer közti áron mit tudnak
2017. okt. 12. 14:16
 1/1 anonim válasza:
Azok semmi élményt nem nyújtanak. Annyi a teljesítmény,hogy stereoban szólnak. Inkább 20ezer fölött nézegess... Azok már érnek is valamit. (Persze a legjobb,ha a 300ezer forintos kategóriát választanád.) Viccen kívül,nekem volt egy Sonym. Elég gagyi volt, lecseréltem egy Skullcandy Crouserra. Nagyon megérte.
2017. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!