Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Nintendo 3DS tényleg régiókt...

Shazam kérdése:

A Nintendo 3DS tényleg régióktól függ?

Figyelt kérdés

Rendelni akarok egy 3DS XL-t amazonon, viszont valahol hallottam hogy régióktól/országogtol függ (szóval nem mindegy hogy Europában veszem vagy Amerikában...stb.)

Szóval ha amazonon veszem az-az külföldről (más töltő)

akkor meglehet hogy nem tudom használni ?


U.I.: Köszönöm előrre is a válaszokat !



2017. okt. 20. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen, régiókódosak a gépek. ez azt jelenti, hogy amit európában vásárolsz gépet, azzal csak EU játékok futtathatók. Amit Amerikában veszel, azzal csak NTSC játékok mennek, és így tovább. Tehát ha a géped külföldről is jön, egy átalakítóval (a töltőhöz) simán játszhatsz európában megjelent játékokkal. csak figyeld a régiókódokat.


[link]


itt láthatod a USA és JPN kódokat. ezek nem mennek az EUR gépeken.

2017. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most akkor a nintendo 3ds xl vagy nintendo new 3ds xl a leggujabb? akarok egyet venni én is de nem tudom hogy keressek rá. Reális ez a 64 ezres összeg? nem sok ez érte? ezért csak alapgépet kapni ugye? mennek rajta a sima játékok? köszi a választ.
2018. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Krisipoke ***** válasza:

Utolsó: eredetileg csak a sima Nintendo 3DS létezett, utána kiadták a Nintendo 3DS XL-t, amiben kb. minden ugyanaz, csak nagyobb. Ez után jelent meg a Nintendo 2DS, ami gyakorlatilag egy lebutított, olcsóbb 3DS. Hardverileg ugyanaz, csak nem lehet összecsukni, nem tud 3D képet megjeleníteni, és kicsit rosszabb a hangja - viszont sokkal olcsóbb volt.


Ezek után jött ki a New Nintendo 3DS és a New Nintendo 3DS XL. Mindkettő már egy erősebb hardverrel rendelkezik, sok játékot gyorsabban, szebben futtatnak, néhányat pedig csak ők játszanak le. Van rajtuk pár új gomb is, és NFC olvasó pl. amiibo-khoz. A kisebb verzió nagyobb, mint a régi 3DS vagy 2DS volt, de kisebb, mint az XL, sőt, cserélhető hátlapjai vannak. A New 3DS XL ugyanakkora, mint a régi 3DS XL, és nem cserélhetőek a hátlapjai, de a plusz gombok és az erősebb hardver ebben is megvan.

A legújabb pedig a New Nintendo 2DS XL, ami a régi 2DS-hez hasonlóan szintén egy olcsóbb opcióként jelent meg. Méretben akkora, mint a 3DS XL, és ez összecsukható is a sima 2DS-sel ellentétben, és mindent tud, amit a New modellek, kivéve a 3D hatású képet.


A 64000 forint egy átlagos ár egy új, New 3DS XL-ért. Neked kell eldönteni, hogy az úgymond legextrásabb verzióra van szükséged, vagy elég akár egy már használtan akár 20000 forint alatt kapható régebbi modell.

2018. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Krisipoke ***** válasza:
Ja, és igen, ez az ár valószínűleg csak magára a gépre vonatkozik (sajnos ezek mellé még töltőt sem adnak), de minden 3DS és sima DS játékot lejátszik.
2018. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Köszi. De a boltos is inkább a switcet ajánlotta ha jobban akarok járni. Nem tőlük rendeltem mert ott110 ezer volt neten ez 95. :D persze volt ahol mégtöbb.
2018. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Krisipoke ***** válasza:

Én is boltos vagyok, ha számít. :D


A Switch is jó, csak még azért drága, és egyelőre kevesebb a jó játék rá, míg a 3DS olcsóbb, és nagyon sok minden van rá. Viszont a jövő is a Switch-é, és az régiófüggetlen.

2018. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor jól tettem. Mondjuk sok idő mire kihozzák mert tökölnek amin meglepődtem hogy 95 ezer ftos dolognal már átválalhatták volna a futárköltséget... de a nagy összeg miatt visuont előleget bekértek. Amit rá két napra írtak jóvá. És ezután max 5 nap hogy bejut hozzájuk pestre utána még 2 nap gondolom ide ki. Pff kinek van erre ideje? :D
2018. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem lenne rosszz eegy tévét is venni hozzá mégiscsak kipróbálni, hhogy jó egyáltalán e az a része ami kiviszi a képet a tévére. Bár méég játékot sem vettem hozzá. De amúgy te minnt boltos megtod mondani, hogy mi lehet öt nap cssak abban, hogy lekérik a terméket a főraktárból? és még utána fogják elindítani a kihozatalt? Mert az még két nap ahogy írtam is. Meg mire kérték be az előleget? Egy ilyen cégnek kell ennyi bizonyíték, hogy meg is veszem tényleg a terméket? :D
2018. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Krisipoke ***** válasza:

Én mondjuk egy kisebb boltban vagyok boltos, szóval nem lehetek biztos, hogy náluk hogy mennek a dolgok, de azt tudnám leginkább elképzelni, hogy nincs jelenleg Switch-ük, de tudnak rendelni a Magyarországi forgalmazótól (aminek a székhelye egyébként Csehországban van), és kb. 5 napig tart, amíg onnan megérkezik nekik. Az előleg meg azért kell valószínűleg, mert mivel ők is feltehetően most fogják megvenni a gépet a beszállítótól, nem akarják, hogy te csak lemondd, miután ők kiadtak rá egy csomó pénzt, aztán lehet, hogy náluk maradna a gép x ideig, amit nem akarnak.


Egyébként a szállítást valószínűleg azért nem vállalták be, mert ezeken a gépeken, meg egyébként a szoftvereken is sokkal kevesebb haszon van, mint az emberek gondolnák. Tehát tegyük fel, hogy úgy adják 95000 forintért, hogy mondjuk ők kapják 91000-ért (ami még reális is lehet), így keresnének úgy 4000 forintot azzal, hogy ennyi pénzük áll egy áruban, és akkor még kevésbé érné meg nekik, ha még a szállítást is fizetnék, pláne, hogy egy ekkora csomagnál valószínűleg nem 1000 forint lenne, főleg egy megbízhatóbb futárral, és konkrét 1000-2000 forintért meg nem biztos, hogy megéri az egésszel ennyit szöszölniük, amennyit egy ilyen vásárlásnál kell.

2018. jún. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így értem. Mert központi raktárat írtak hogy onnan bekérik. De valszeg az lehet amit írsz mert úgy írták hogy mivel személyesen nekem rendelik be.... szal igen. Azt hinné az ember, hogy még így is hogy 95ért adják hogy nagyobb a haszon. Mondjuk a full szürkét 110 ért adják ők is én a színes joystickosat rendeltem. Köszi a választ. Amúgy 1700 ft a szállítás
2018. jún. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!