Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezzel a módszerrel elérhetem...

Ezzel a módszerrel elérhetem hogy kapjak egy ingyen fülhallgatót?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnék egy Razer kraken pro névre hallgató rózsaszín fülhallgatót. de ez nem olyan egyszerű mivel nem kevesebb mint 30. ezer ft! Most fogadjunk aki ezt olvassa e közül a két válasz közül fogja valamelyiket írni: 1. Gyűjts rá pénzt! 2. Válassz egy olcsóbb fülhallgatót! 30 ezer ft-ot 14 nem azt mondom hogy nem lehet de elég nehéz. a szüleimmel pedig nem vagyunk olyan anyagi helyzetben sajnos hogy csak úgy megveszik nekem. Olcsóbb fülhallgatót nem választok mert én ezt szeretném és nem másikat. Mind egy rátérek a lényegre mert már így is kisregényt írtam. Az az ötletem hogy írok egy emailt a MAGYARORSZÁGI Razernek azzal kapcsolatban hogy szívesen bemutatnám ezt meg ezt a terméküket és jókat mondanék róla egy videóban. a videót feltenném vagy facebookra vagy youtubra még nem tudom. emelett még egy linket is odatennék a videó alá ahol meg tudják vásárolni a terméket. Onnan támadt ez az ötletem hogy egy csomó videós ezt csinálja. miért ne sikerülhetne nekem is? :D Nektek mi a véleményetek?

Válaszokat előre is köszi!



2017. okt. 23. 13:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.. Azoknak a videósoknak hírnevük van nagy nézettséggel..
2017. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%

Ötletnek tényleg nem rossz. DE. Ha még nincsenek videóid nyilván nemet fognak mondani. Ha vannak videóid, de alig nézik egy páran akkor se valószínű, hogy hagynák, hogy reklámozd a terméküket, mert nem jutna el sok emberhez.

Akkor lenne garantált a siker, ha lenne egy nagy nézettséggel rendelkező csatornád.

A legtöbb videós gondolom nem megkeresi a gyártót vagy forgalmazót, hanem a gyártó vagy forgalmazónak támad ötlete, hogy népszerű videósokkal reklámoztasson termékeket és akkor küld nekik ezt-azt. Na, de idáig el is kell jutni.

2017. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én azt értem de sztem az én videómat is megnéznék vagy 100-an ahány ismerősöm van facebookon....mert eldöntöttem hogy oda tenném fel a videót. És ha abból a 100-ból megveszi 30-40 ember az már hasznot hoz a gyártónak nem? ::
2017. okt. 23. 13:41
 4/18 anonim válasza:
100%
Abszurd. Nem kapsz ilyet, talán 30.000 feliratkozónál egy kis esélyed lesz rá, amúgy meg nem. Neked is csak azért kell, mert divat, igaz? Nem sokkal jobb, mint egy 15 ezres fejhallgató. Hidd el, túl van árazva.
2017. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért megpróbálom hátha! :)
2017. okt. 23. 13:43
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak nem azért kell mert divat hanem mert TETSZIK.......
2017. okt. 23. 13:45
 7/18 anonim ***** válasza:

Majd megkérnek, hogy mellékeld a szakmai önéletrajzodat, és az eddig megjelent hazai és külföldi publikációidat az akusztika, és különösen fülhallgatók összehasonlító tesztje témakörben.

Mivel akik az ilyen videókat nézik, szokták olvasni a teszteket is, és azokhoz képest is kell mondani valami újat. A kutyát nem érdekli "egyszeri pistike" Szép a doboz, ez itt a leírás, bedugom a telefonomba, és tök cool, ahogy szól. Ez egy vicc lenne.

2017. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
lol.. ha a Mikulasnak irnal, még arra is tobb esely lenne hogy kuld.
2017. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az életkorod csak 14.
2017. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit elkeseredtem. :c De nem adom fel! Megpróbálom, de ha nem sikerül minden lehetőséget kipróbálok hogy ingyen megszerezzem. Ha minden lehetőséget kimerítettem vagy lemondok róla vagy tényleg gyűjtök rá. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 23. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!